Минулого тижня одразу троє колишніх депутатів отримали підозри за те, що брали компенсацію за житло, хоча не потребували цього.

122 депутати нинішніх забрали компенсацію за оренду житла в листопаді. З погляду закону, вони нічого не порушили. А от з морального боку справи…

На фото – чергові 9 нужденних депутатів-мільйонерів, які не посоромились взяти кількадесят тисяч гривень за житло:

1⃣ Владислав Бородін (Слуга Народу): в серпні придбав ЛендКрузер за 1,5 млн грн, дружина декларує заощаджень на $50 тисяч, а от 20 тисяч грн на оренду житла не знайшов.
2⃣ Ігор Васильковський (Слуга Народу): у вересні отримав мільйон за продаж корпоративних прав, володіє численною нерухомістю (не в Києві) та автівками, однак перед спокусою отримати 19 тисяч грн за наш з вами рахунок не встояв.
3⃣ Геннадій Вацак (За Майбутнє): кондитер-мільйонер з Вінниччини з бездонною декларацією про доходи, який, серед іншого, володіє розкішною Maserati Quattroporte. Ще варто щось додавати? Втім, 60 тисяч грн на дорозі не лежать.
4⃣ Володимир Гевко (Слуга Народу): бізнесмен з Тернополя задекларував $115 тисяч та 75 тисяч євро лише у вигляді готівки. Кажуть, зараз валюту міняти не дуже вигідно, тому нехай українці 41,6 тисячами грн допоможуть з орендою житла для пана депутата.
5⃣ Юрій Заславський (Слуга Народу): бізнесмен з Хмельницького зміг заощадити $200 тисяч та 80 тисяч євро. І що з того? На оренду житла нехай платники податків скидаються.
6⃣ Сергій Мінько (За Майбутнє): ексмер Мелітополя має у вигляді готівки $150 тисяч, декларує кілька швейцарських годинників, а от мимо 12 тисяч грн з бюджету пройти не зміг.
7⃣ Олександр Пономарьов (ОПЗЖ): минулого року прикупив Мерседес за 1 млн грн, тримає під матрацом $545 тисяч і 100 тисяч євро. Ну але нема дурних витрачати власні гроші на оренду житла, якщо є кошти платників податків.
8⃣ Олег Синютка (Європейська Солідарність): дружина – успішна бізнесвумен. Заощадила майже $90 тисяч і 57 тисяч євро. Мовчимо про гривні. Але позичити чоловіку на оренду житла не вистачило все одно.
9⃣ Юрій Шаповалов (За Майбутнє) в жовтні придбав новенький BMW X7 за 3,2 млн грн, в листопаді купив приміщення за 3 млн грн. А от на оренду житла грошей не знайшлось.

Зовсім скоро перезапустимо “Серпом по рейтингу”. Виборцям згаданих депутатів буде цікаво дізнатись за чий рахунок вони орендують столичне житло.

P.S. Дехто з “героїв” минулої публікації (Бужанський, Батенко, Констанкевич) в листопаді брати компенсацію передумали. Втім, більшість зі згаданих в старому дописі мільйонерів продовжили орендувати житло за наш з вами рахунок.

Центр Протидії Корупції