В Новомосковському районі затримали водія-вбивцю

В Новомосковському районі Дніпропетровської області затримали зловмисника- водія, який скерував свою автівку в натовп відпочиваючих людей.

Ним виявився 29-річний житель села Знаменівки Артур Левченко.

Про це повідомили на офіційній сторінці Піщанської сільської ради у фейсбук.

Ця страшна подія сталася подія 28 грудня о 19.30 вечора.Під час несення служби у Меліоративному поліцейськими офіцерами громади А. Денисенко та В. Гужвою був помічений автомобіль «ГАЗель», водій якого своїми діями загрожував життю та здоров’ю громадян Знаменівки. А саме, рухаючись на вказаному авто, водій виїхав на центральну площу селища та скерував машину у натовп відпочиваючих людей.

ППобачивши таке, люди були вимушені розбігатися у різні боки.

На вимоги поліції зупинитися водій не реагував. Натомість – поїхав з місця події.

Оскільки усі заходи впливу були вичерпані, поліцейські вимушені були застосувати табельну зброю. Та, не зважаючи на те, що була застосованая табільна зброя, зловмиснику вдалося втекти.

Про даний факт поліцейські офіцери громади повідомили в чергову частину Новомосковського ВП та керівництву ГУ Національної поліції.

В результаті подальших заходів було знайдено автомобіль «ГАЗель» н.з. АЕ1710ІВ та місцезнаходження водія.

Поліцейськими складені протоколи за ст 126 та 130 КУпАП, подію внесено до ЄРДР за ст. 296 ККУ – «Хуліганство», тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом».