НА НОВОМОСКОВЩИНІ СУДИТИМУТЬ ЗА ВБИВСТВО СОЛДАТА 25-Ї ОКРЕМОЇ ПОВІТРЯНОДЕСАНТНОЇ БРИГАДИ

Слідче відділення ГУНП в Дніпропетровській області, за процесуального керівництва Військової прокуратури Криворізького гарнізону Південного регіону України,повністтю завершило досудове розслідування та направило до Жовтоводського міського суду Дніпропетровської області обвинувальний акт стосовно військовослужбовця-контрактника 25-ї окремої повітрянодесантної бригади, яка дислокується у смт. Гвардійське, Новомосковського району.

 

Правоохоронцями становлено, що 08.10.2019 солдат П., перебуваючи у м. Жовті Води Дніпропетровської області на прибудинковій території біля магазину «Оазис», з мотивів особистих неприязних відносин, на ґрунті словесного конфлікту, який виник під час спільного вживання алкогольних напоїв та бійки, умисно наніс 11 ударів розкладним ножем в ліву ногу та спину громадянина К.

Від масивної гострої крововтрати, яка виникла в результаті отриманих тілесних ушкоджень, потерпілий загинув.

Наступного дня, 09.10.2019, безпосередньо після вчинення злочину, солдата П. затримано в порядку, передбаченому ст. 208 КПК України, і повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) КК України.