«МАЙЖЕ 9 РОКІВ ПОТОМУ…», АБО ДРУГА СПРОБА РЕЙДЕРСЬКОГО ЗАХОПЛЕННЯ РИНКУ РИТУАЛЬНИХ ПОСЛУГ В НОВОМОСКОВСЬКУ

Останнім часом тема ритуальної послуг у Новомосковську набула значного суспільного резонансу. Тож Новомосковська міська організація «Новомосковськ-наше місто» не може залишитись осторонь і вважаємо за потрібне донести до населення правдиву інформацію через ЗМІ та відеоканали.

Для того щоб прояснити ситуацію яка скалась у Новомосковську необхідно провести невеличкий історичний екскурс у 2011 рік, коли у нашому місті мером був Сергій Мороз та на ринку ритуальних послуг чинилось страшне беззаконня, а саме убивство одного з наглядачів міського кладовища, нанесення тяжких тілесних ушкоджень, каліцтво наглядачів та погрози іншим наглядачам. Дніпропетровська мафія за допомогою мера мітса Сергія Мороза намагалась взяти ритуальну службу міста під свій контроль. 

Представники громади, активісти міста брали активну участь у наведенні порядку на ринку ритуальних послуг, а депутати від  «Партії зелених Україні»   встанавлювали економічно обґрунтованих тарифів та, так званого, соцпакету для незахищених верств населення підвищуючи вартість. У 2015 році депутатами Новомосковської міської ради було ініційовано роботу з відновлення міської ритуальної служби при КП «Новомосковський комбінат комунальних підприємств», підприємством почала керувати людина наближена до «Партії зелених Україні» .

Здавалося б буремні часи давно забуті, порядок на ринку ритуальних послуг “зеленеми” наведено, але ж НІ!

Нова спроба захоплення почалась наприкінці 2019 року. З приходом до влади у місті нових заступників міського голови, які є помічниками нардепа Владислава Бородіна та які порушили порядок у місті, а саме, зобов’язали прийняти на роботу на комунальне підприємство представника ритуального підприємства родини Решетняків.

Родина Решетняків є наближеною до нардепа Породіна та першого заступника міського голови Тараса Зденика. Представники цієї злочиної ритуальної служби повністю контролюють діяльність комунального підприємства, погрожують працівникам кладовищ разправою, ухвало обманюють споживачів, значно підвищуючи ціну, шляхом порушення здорової конкуренції яку зробила на ринку ретуальних послуг «Партія зелених Україні» зробивши  монополію, використовуючи психологічний стан особи, що втратила рідну людину.
Ми, вдячні всім не байдужим мешканцям міста, квартальним, робітникам кладовищ, які намагаються протистояти свавіллю у Новомосковську. Оскільки лише наші з Вами злагоджені кроки дозволять навести порядок.