«9 РОКІВ ПОТОМУ…», АБО ДРУГА СПРОБА РЕЙДЕРСЬКОГО ЗАХОПЛЕННЯ РИНКУ РИТУАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Останнім часом тема ритуальної служби у Новомосковську набула значного суспільного резонансу. Тож Новомосковська міська організація «Партії зелених Україні» не може залишитись осторонь і вважаємо за потрібне донести до населення правдиву інформацію.
Для того, щоб прояснити ситуацію необхідно провести невеличкий історичний екскурс у 2011 рік, коли у нашому місті на ринку ритуальних послуг чинилось страшне беззаконня, а саме убивство одного з наглядачів кладовища, нанесення тяжких тілесних ушкоджень та погрози іншим наглядачам. Дніпропетровська мафія намагалась взяти ритуальну службу міста під свій контроль. Про це більш детально дивіться у відео-сюжеті.

Представники Партії зелених брали активну участь у наведенні порядку на ринку ритуальних послуг та встановленню економічно обґрунтованих тарифів та, так званого, соцпакету для незахищених верств населення. У 2015 році депутатами Новомосковської міської ради було ініційовано роботу з відновлення міської ритуальної служби при КП «Новомосковський комбінат комунальних підприємств». Виконкомом встановлено тарифи на ритуальні послуги, доступні для соціально незахищених верств населення.
Для недопущення встановлення монополії та втримання економічно обґрунтованих цін було прийнято рішення звернутися до місцевих підприємців з пропозицією виходу на ринок ритуальних послуг для утворення здорової конкуренції. Всі ці заходи дали результат, нарікань у жителів міста не було до грудня 2019 року.
Здавалося б буремні часи давно забуті, порядок на ринку ритуальних послуг наведено, але ж НІ! Нова спроба захоплення почалась наприкінці минулого року. З приходом до влади у місті нових заступників міського голови, які порушили порядок, а саме, зобов’язали прийняти на роботу на комунальне підприємство представника ритуального підприємства родини Решетняків.
Представники цієї ритуальної служби контролюють діяльність комунального підприємства, погрожують працівникам кладовищ, обманюють споживачів, значно підвищуючи ціну, шляхом порушення здорової конкуренції, що склалася до цього на ринку ритуальних послуг та намагаються встановити штучну монополію, використовуючи психологічний стан особи, що втратила рідну людину. А саме, якщо копання могили раніше коштувало 580 грн, то на сьогодні ціна піднята до 2000 грн, транспортна послуга по місту раніше становила 400 грн, а стала 800-1000 грн. Супутня атрибутика — кратно подорожчала. І, як наслідок, середня вартість поховання з 3000-3500 грн зросла до 9000-9500 грн. І це ще не межа, якщо ми не втрутимося та спільно не видалимо цю пухлину з нашого міста.

Ми, вдячні всім не байдужим мешканцям міста, квартальним, робітникам кладовищ, які намагаються протистояти свавіллю. Оскільки лише наші з Вами злагоджені кроки дозволять навести порядок.

Тож закликаємо до спільних злагоджених дій всіх мешканців міста, оскільки успіху ми зможемо досягти лише об’єднавши наші зусилля!