Міський голова Новомосковська провів показушний обхід вулиць з керівниками комунальних підприємств та структурних підрозділів

31 січня 2020 року міський Голова, та, за сумісництвом, головний корупціонер міста із зарплатною 200 000 грн на місяці, Віктор Іванович Літвіщенко провів на камеру обхід вулицями міста разом з керівниками комунальних підприємств та структурних підрозділів міськвиконкому. Задля піару були показушно розглянуті питання благоустрою та підвищення якості санітарної чистки міста, які, звичайно, вирішуватись не будуть.

Головний корупціонер міста оглянув стан автобусної зупинки в районі будинку №35 вул. Гетьманської, яка була облаштована в грудні минулого року. На жаль, не пройшло й декілька місяців після закінчення ремонтних робіт, як невідомими особами було пошкоджено зупинку. Зусиллями працівників комунального підприємства він одразу ж був відновлений, але дуже шкода, що в нашому місті мер на вважає людей з людей не вважають та будувати запинки із нормальних матеріалів, а не самих дешевих.

Пройшовся головний корупціонер міста із зарплатою в 200 000 Грн./міс. й по вул. Сучкова, вздовж закладів торгівлі, показушно продемонструвавши існуючи недоліки у вигляді бруду та сміття біля об’єктів та прилеглих територій, аварійних дерев, які потребують видалення задля забезпечення безпеки життя людей та уникнення аварійних ситуацій. Одним із піднятих питань було незаконне розміщення кіосків на центральних вулицях міста.

Віктор Іванович зазначив, що ані він, а ні керівники комунальних підприємств не будуть проводити роботу щодо ліквідації безсистемно встановлених кіосків, які виглядають не естетично, розводять сміття на прилеглих територіях та псують вигляд центру міста.

Був здійснений обхід дворів (вул. В. Ковалівка, Гетьманська) об бабусі побачили, нібито Віктор Іванович працює, та надав пусті обіцянки щодо ремонту дворових проїздів, монтажу освітлення, обрізці дерев, озелененню території та облаштуванню тротуарів задля наведення порядку.