БОРГ МЕШКАНЦІВ БАГАТОПОВЕРХІВОК НОВОМОСКОВСЬКА ЗА ТЕПЛО СЯГНУВ РЕКОРДНИХ 33,3 МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ

Новомосковськ вже не перший рік знаходиться у переліку міст України, де є величезний борг населення за спожитий газ та опаленню. Стабільної оплати мешканців багатоповерхівок за надане їм тепло, на жаль, немає, і законослухняні громадяни Новомосковська, які щомісяця сплачують за комунальні послуги, постійно залишаються в зоні ризику, адже НАК «Нафтогаз» може у будь-який момент припинити поставки газу та залишити увесь Новомосковськ без опалення.

Редакція нашої газети щотижня зв’язується з керівництвом КП «Новомосковсктеплоенерго», щоб дізнатися суму поточного боргу. Станом на 25 лютого 2020 року, загальна сума боргу населення з централізованого опалення становить  33 341 000,00 гривень (!)

Така рекордна сума заборгованості, у Новомосковську спостерігається вперше за останні роки.

Можливо новомосковці, сподіватися, що борги будуть списані з часом. Але вони повинні знати і розуміти, що законодавство України не передбачає списання заборгованості з рахунків громадян за вже використані комунально – житлові послуги.

За словами начальника КП «Новомосковсковсктеплоенерго» Валерія Федорченко підприємством постійно ведеться робота з боржниками та подаються позови до суду. Так, наприклад, за 2018 рік виконавча служба стягнула з боржників за рішенням суду 52 тис.грн, а за період 2019 року – близько 365 тис.грн. Так! у порівнянні з багатомільйонним боргом це не такі великі кошти, але судові розгляди по справам боржників тривають і з часом кожен боржник понесе відповідальність.

 

Аби ситуація з накопичуванням боргів жителів Новомосковська за опалення не досягла критичного апогею фахівці КП «Новомосковсковсктеплоенерго» звертаються до боржників з проханням: терміново вирішити питання по своїм боргам, оформити субсидію або договір розстрочки.