У НОВОМОСКОВСЬКУ ПОЛІЦІЯ ЗАТРИМАЛА НАРКОЗБУВАЧІВ, ЯКІ СВІЙ ОБЛАШТУВАЛИ БУДИНОК ПІД ВИРОЩУВАННЯ ГАЛЮЦИНОГЕННИХ ГРИБІВ

Днями працівниками Новомосковської поліції було викрито групу осіб наркозбувачів, яка складалася з трьох чоловіків та жінки, та в яку входив депутат Новомосковської міської ради. Під час обшуку у них вилучили різні види наркотиків на загальну суму понад 110 тис. гривень.

Так, 29-річний місцевий житель спорудив у власному будинку нарколабораторію з вирощування псилоцибінових грибів. У чоловіка вилучили  контейнери з псилоцибіновими грибами, банки з міцелієм, а також обладнання для вентиляції та освітлення нарколабараторії. Крім цього, під час обшуку за місцем мешкання інших членів злочинної групи було вилучено метамфетамін, марихуану, опій ацетильований, ангідрид оцтової кислоти та пістолет з набоями 9 мм.

Слідчі заходи відбулися 11 березня в рамках кримінального провадження, відкритого 5 лютого за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України.

Всі вилучені наркотики направлені на експертизу. За її результатами членам групи буде вручено повідомлення про підозру за статтями 309, 310, 307 та 263 Кримінального кодексу України в залежності від складу злочину та ролі кожного учасника угруповання.