САМОІЗОЛЯЦІЯ ЯК СВІДОМИЙ ВИБІР ТА ПОКАЗНИК ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ПЕРЕД ГРОМАДОЮ

Після того як Борис Філатов «прославив» на всю країну керівника індустрального райвиконкому міста Дніпро, Юрія Алєксєйченка виникає питання щодо контактних осіб чиновника. http://patriot.dp.ua/stydno-sbezhat-iz-goroda-i-prikinuts…/…

Якщо, наприклад, захворіла звичайна людина в офісі, то тут алгоритм дій простий і зрозумілий. Епідеміологічна служба визначить усіх людей, з якими тісно контактував хворий, і попросить самоізолюватись на два тижні. А чи діють ці правила представників влади? Чи знайдуть в собі сили самоізолюватись на два тижні і не наражати на небезпеку простих громадян, особи, які контактували з Алєксєйченком, колеги з інших виконкомів та однопартійці? Чи здоров’я населення їх турбує лише теоретично, а на практиці лише для себе VIP-палату забезпечать?
Респіраторні інфекції, до яких відноситься й інфекція, викликана коронавірусом, мають повітряно-крапельну передачу, що спричиняє швидке поширення серед населення. усім людям, що якось контактували із хворими, потрібно пробути два тижні у самоізоляції. Це унеможливить поширення вірусу далі. Небезпека коронавірусної інфекції полягає в тому, що один хворий за день може контактувати з широким колом населення.


Тож поглянемо на однопартійців та колег Алєксєйченка, чи вони вже прийняли відповідальне рішення щодо самоізоляції? Чи й досі знаходять у кабінетах та спілкуються з громадами своїх міст намагаючись створити образ політика, що хвилюється за народ?!! На превеликий жаль, вони все ще в кабінетах «хвилюються» за нас з вами!


Звертаємось до представників виконкому Новомосковської міської ради, Здреника Т. та Алєксєйченка С., схаменіться! Згадайте, що ви представляєте не лише власні інтереси, а перш за все інтереси громади міста Новомосковська! А також цікаво куди дивиться міський голова Віктор Літвіщенко?! Чому не відреагував вчасно? Тож як розіміти дії новомосковської влади, як злочинне недбальство, чи як сплановану диверсію?