«Обіцянка-цяцянка», або як Краснов «купив» захисні маски та ШВЛ

Безсоромна кампанія самопіару з боку горе-депутата Дніпровської міськради Загіда Краснова вийшла на пік своєї брудної слави.

Користуючись сумною статистикою поширення коронавірусу та безпомічністю лікарень Дніпра, колишній браток з 90-х, а нині депутат – мільйонер вирішив підняти свій рейтинг серед жителів міста, пообіцявши придбати захисні маски та апарати штучної вентиляції легенів.

Як і можна було здогадатися, слова лицемірного політика нічого не варті, так би мовити, сказав і забув. Зрозуміло, що захисні маски як піар-інструменти були вибрані не випадково. Мабуть, це найдешевший спосіб, найдешевший прийом привернути до себе увагу ЗМІ.

Ажіотаж та паніка, що розгортаються у Дніпрі, чудова можливість показати свою “награну великодушність”, користуючись психологічним натиском на стривожених громадян. У той же час, як у звичайних жителів міста немає можливості купити собі маску, а лікарі працюють без елементарного захисного одягу, громадянин Краснов раптом пригадав про свою совість?
Але де ж результат?

Краснов старанно звітує про свої шляхетні вчинки, проте в реальності це все залишається на словах. Місцеві жителі і надалі збирають гроші на захисні засоби, шукають костюми, маски та апарати штучної вентиляції легенів, а медики своїми ж руками шиють собі захисний одяг.

Замість того, щоб як керівник фракції “Громадська сила” в міськраді, налаштувати роботу і організувати органи влади на боротьбу з пандемією, “добродій” Краснов роздуває ще більшу паніку серед народу. Очевидно, це стало уже добре перевіреною тактикою для “невдахи-політика”.

Подібна ситуація була і під час поширення пандемії каліфорнійського грипу в 2009 році. Тоді “порядний” чиновник залишив Дніпро без марлевих пов’язок, скупивши їх у всіх аптеках та лікарнях міста.

Наступного дня з’являється “великодушність” мільйонера і він почав масово безкоштовно роздавати їх на вулицях, перед десятками телевізійних камер!

Ніякі розслідування стосовно даної політично-комерційної спекуляції не було проведено, тому Краснов і зараз успішно продовжує “нагрівати руки” у важкий для країни час.

Чи вдасться цього разу ласому до влади депутату Краснову набрати прихильників за рахунок маніпуляція та пустих обіцянок – невідомо.

Сподіваємося, що народ не дасть надалі себе обманути, особливо на своєму ж горі.