Обласна влада в особі Олійника та Бондаренка, прикрившись поліцією та порушуючи закон, поспішає розправитися з активістами Рух Опору Капітуляції.

Обласна влада в особі Олійника та Бондаренка, прикрившись поліцією та порушуючи закон, поспішає розправитися з активістами Рух Опору Капітуляції. Дніпро, бо їм пече око все українське!

Їх дратують наші прапори, тому вони їх зривають та, як ганчірку, кидають на землю.
Їх дратують наші гасла, тому вони, незаконно прикриваючись медиками та Червоним Хрестом, знову ж таки – незаконно заклеюють банери.
Їх дратує наше єднання навколо інтересів держави, тому вони всіляко намагаються розколоти та заламати нас.

Після мітингу «Дніпро чинитиме опір!», під час якого я сказав всю правду про цих «діячів», про їхні тісні зв’язки з країною-агресором, про те, що вони та їх бос Коломойський – посіпаки Кремля, в будівлю «Медіапростору», де розташовується штаб «Руху Опору Капітуляції», вчергове завітали «гості». Представники обласної ради та Національної поліції, вже традиційно порушуючи закон, не допустивши орендаря будівлі та адвокатів, винесли якісь речі з приміщення. Що саме виносили з хабу, нам не відомо.

Саме тому ми маємо вагомі підстави вважати, що всі незаконні дії проти членів ГО «Інфопростір» та «Рух Опору Капітуляції» вчинені за наказом керівництва Дніпропетровської обласної ради з метою підкидання речових доказів для дискредитації та кримінального переслідування наших активістів.

Вже не приховуючи, влада Дніпропетровщини взяла курс на капітуляцію та здачу національних інтересів України

Обласна влада в особі Олійника та Бондаренка, прикрившись поліцією та порушуючи закон, поспішає розправитися з активістами Рух Опору Капітуляції. Дніпро, бо їм пече око все українське! Їх дратують наші прапори, тому вони їх зривають та, як ганчірку, кидають на землю.Їх дратують наші гасла, тому вони, незаконно прикриваючись медиками та Червоним Хрестом, знову ж таки – незаконно заклеюють банери.Їх дратує наше єднання навколо інтересів держави, тому вони всіляко намагаються розколоти та заламати нас.Після мітингу «Дніпро чинитиме опір!», під час якого я сказав всю правду про цих «діячів», про їхні тісні зв’язки з країною-агресором, про те, що вони та їх бос Коломойський – посіпаки Кремля, в будівлю «Медіапростору», де розташовується штаб «Руху Опору Капітуляції», вчергове завітали «гості». Представники обласної ради та Національної поліції, вже традиційно порушуючи закон, не допустивши орендаря будівлі та адвокатів, винесли якісь речі з приміщення. Що саме виносили з хабу, нам не відомо.Саме тому ми маємо вагомі підстави вважати, що всі незаконні дії проти членів ГО «Інфопростір» та «Рух Опору Капітуляції» вчинені за наказом керівництва Дніпропетровської обласної ради з метою підкидання речових доказів для дискредитації та кримінального переслідування наших активістів.

Опубліковано Андрієм Денисенком Середа, 13 травня 2020 р.