ЧЕРЕЗ БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ ПОПЕРЕДЬОЇ ВЛАДИ НОВОМОСКОВСЬК МАЙЖЕ ВТРАТИВ БУДИНОК КУЛЬТУРИ «МЕТАЛУРГІВ»

Про цей факт  стало відомо після відео конференції міської влади з Фондом державного майна України та громадськістю міста Новомосковська.

Це стало можливе завдяки роботи попередьої влади під керування Вадима Нестеренка та Сергія Горошко який називав себе мером Новомосковська. Вказані керівники свого часу не знайшло часу, щоб з’їздити до профільного міністерства, до Фонду державного майна, до обласної Ради, якщо потрібно, то було їхати до Президента України Петра Порошенка, а після до Зеленського, але напевно, це їм не цікаво.

Під час розмови представник Фонду державного майна повідомив присутнім про те, що вони вже визначилися та прийняли необхідне рішення стосовно того, що Новомосковський будинок культури «Металургів» буде знятий з продажу та здаватися в оренду на конкурсній основі.

Під час дискусії між учасниками з’ясувалось по відео конференції, що Фонд державного майна вже має кандидатуру, яка готова взяти в оренду будинок культури та здати в суборенду ті приміщення,  які вже орендують різні дитячі кружки.

Мешканці Новомосковська тепер можуть бачити, що натворив Нестеренко та його оточення ховяючись на хліюозаводі та приймаючи таємні рішення.