Програма розвитку нашого міста «Захист. Робота. Турбота»-Сергій Рєзник

Суди увійшли ті першочергові кроки, які я, як житель міста, як людина, що розуміє роботу міського господарства та як працюють міські механізми, пропоную для модернізації Новомосковська. Щоб наше місто стало комфортним і зручним для життя.

Кожен розділ і пункт Програми – результат обговорень і спілкування з активом ГО «Наш Новомосковск» і з жителями нашого міста під час зустрічей. Нам постійно намагаються вселити думку, що «і так добре», що треба «трохи потерпіти і ось тоді…». Але час плине, час втрачаємо, втрачаємо можливості та відстаємо від інших більш успішних міст.

У мене є бажання вирватися із замкнутого кола «вчорашнього дня». Я точно знаю: немає нічого неможливого. Є можливість в місто вдихнути життя, поліпшити міське середовище і змінити життя кожного з вас в цьому місті. Прочитайте цю Програму і переконайтесь.

Я готовий приймати пропозиції містян щодо її доповнення, щоб в результаті у нас з вами вийшла дійсно народна Програма.

Не політики, не чиновники, а жителі Новомосковська знають всі його «больові точки». І саме ми повинні безпосередньо впливати на його трансформацію. Я зроблю все, використовую всі можливі ресурси, щоб так і було.

На моєму сайті reznik.dp.ua ви можете ознайомитися з Програмою. Буду вдячний за вашу зворотний зв’язок, думки і доповнення в коментарях під цим постом або в особистих повідомленнях.

Я вважаю, що немає сенсу жити в постійній надії на якісь зміни в майбутньому, якщо ми можемо почати діяти вже сьогодні.