«КОСО, КРИВО, АБИ ЖИВО. АБО НА ТЯП-ЛЯП!» : У НОВОМОСКОВСЬКУ ВЛАДА ВІДМИЛА ГРОШІ НА РЕМОНТІ ТРОТУАРУ

Останнім часом жителі Новомосковська все частіше помічають, що будь-які ремонтні роботи у місті, які проводить міська рада на чолі з градоначальником Віктором Літвіщенко, проводяться у стилі «тяп-ляп». Далеко ходити не треба, адже не так давно у нашому місті набула розголосу скандальна новина з перекриття покрівлі на ЗЗСО №2. Саме там знали стару покрівлю, вчасно не перекрили дах і під час зливи всю школу затопило дощевою водою. Як результат – діти тепер змушені навчатись у інших школах міста  в другу зміну. Черговий приклад безвідповідальності стався днями, коли містяни побачили розхвалений міськрадою тротуар по вул. Паланочній.

Близько місяця тому у Новомосковську за сприяння міської влади було розпочато реконструкцію та будівництво нового тротуару по вулиці Паланочній (набережна поблизу парку ім. Сучкова). Увесь цей час так названа реконструкція активно піарилась прес-службою міського голови Віктора Літвіщенко. Чи не кожного тижня міськрада публікувала фото у соцмережі Фейсбук зі звітом виконаних робіт. Реконструкція тротуару, за словами Віктора Івановича, чомусь мала стати подарунком до Дня міста. Гарний такий подарунок за бюджетні кошти (саме ті кошти, які сплачує кожен платник податків, тобто простий житель Новомосковська). Виходить, що жителям міста зробили подарунок за їх же кошти. Дивно! Чи не так?!

Завершили ремонтні роботи дійсно напередодні Дня міста, але у результаті вийшло «косо, криво, аби живо». Навіть неозброєним оком було видно, що тротуар зробили наперекосяк.

Так, наприклад, місцевий житель Ігор Костиря опублікував у Фейсбук фото із дописом: «Зробили подарунок городянам. Вул. Паланочна , перед парком. Криво, косо, вже подекуди провалюється . Підсипка не по технології, шви просто піском  і не до кінця, прибудинкову територію забруднили і не прибрали. Я за це плачу податки?». У коментарях до публікації десятки жителів Новомосковська також висловили своє обурення та шок від даного «подарунку».