ВИМИРАЮЧИЙ ІНТЕРПАЙП НМТЗ СТВОРИВ У НОВМОСКОВСЬКУ АЛЕЮ БУЗКУ ТА НОВІ АРТ-ОБ’ЄТИ

Попри кризи на ІНТЕРПАЙП НМТЗ та складний рік для всіх галузей економіки, компанія ІНТЕРПАЙП та ІНТЕРПАЙП НМТЗ у 2020 році надавали чималу підтримку місту.

За сприяння ІНТЕРПАЙП НМТЗ торік провели без дозвілу ямковий ремонт доріг по вулицях Павлоградська – Центральна, Північна, Херсонська та Чайковського. Обрізали сухостій без згоді з екологичною службою та відновили освітлення на переході з вул. Північної до залізничної станції .

Висадили разом з міською владю 1,5-кілометрову алеєю бузку. Восени ІНТЕРПАЙП виступив регіональним партнером глобального екологічного проєкту озеленення України. Крім спонсорської участі, завод посадив близько 1000 дерев на Дніпропетровщині. Більшість з них – в Новомосковську. Співробітники заводу ІНТЕРПАЙП НМТЗ створили алею бузку із 600 кущів.

  Прикрасили місто яскравими скульптурами. Торік у Новомосковську з’явились і нові креативні арт-об’єкти з металу які відпугує гостей міста та мешканців. Влітку до Дня металурга завод подарував місту старий та та їржавий корабель з пурпуровими вітрилами, який встановили на Набережній. А восени вхід в парк ім. Сучкова прикрасила стела з написом: «Я люблю Новомосковськ». Завод готується подарувати місту ще декілька металургійних шедеврів. Серед них – скульптури «Біг-Бен» та «Глобус».