НАШ НОВОМОСКОВСЬК – БЕЗ ЗЕ-КОМАНДИ

Як можна поясните те, що трапилось на останній сесії Новомосковської міської ради, на якій підконтрольні міському голові депутати одностайним голосуванням викинули з ключових посад депутатів від партії Зеленського.

З початку засідання секретар міської ради від політичної партії «ОПЗЖ» Володимир Арутюнов пропонує для голосування проєкт рішення про зміну керівництва депутатських комісій і, коментуючи його, говорить: «У керівництві постійних депутатських комісій повинні бути лише ті депутати, які пріоритетом своєї діяльності бачать розвиток Новомосковська, а не власні політичні амбіції». При цьому сам Арутюнов не є мешканцем Новомосковська, як і більшість заступників міського голови, що теж не є мешканцями міста, бо вони приїхали працювати до Новомосковська з Дніпра.

Тобто міський голова Сергій Рєзнік та секретар міськради працевлаштували мешканців Дніпра у Новомосковській виконавчій владі, призначивши їм чималу зарплатню.

За допомогою підконтрольних депутатів міський голова та секретар прибрали з ключових посад в постійних депутатських комісіях голів Сергія Алєксєйченка, Михайла Вишневського, а з секретарів комісії – Тетяну Решетняк.

Зазначені особи стали рядовими членами комісій. Усі – представники пропрезидентської партії «Слуга народу».

Сергій Алєксєйченко – колишній заступник міського голови міста Новомосковськ, на виборах президента України працював у виборчому штабі Володимира Зеленського, на позачергових виборах до Верховної Ради був представником депутата ВР від політичної партії «Слуга народу» Владислава Бородіна та представник партії Слуга народу в 38 окрузі.

 

Тетяна Решетняк – директор Новомосковського Терцентру, нині відсторонена мером від виконання обов’язків. На президентських виборах підтримувала та агітувала за кандидатуру Володимира Зеленського, на позачергових виборах до ВР допомагала та підтримувала кандидата Владислава Бородіна.

Михайло Вишневський – голова Новомосковської райдержадміністрації, якого депутати теж прибрали з депутатської постійної комісії, представник команди Володимира Зеленського і теж на президентських виборах та виборах до ВР підтримував та допомагав ЗЕ-команді, за що зараз і поплатився посадою.

На завершення депутати просто на сесії значно скоротили повноваження першого заступника міського голови Тараса Здреника, який брав участь у виборах президента України на боці Володимира Зеленського та був представником кандидата до ВР Владислава Бородіна.

Ми не можемо втриматися від коментарів щодо результатів сьогоднішньої сесії.

Це була не сесія, а публічна розправа над представниками команди «ЗЕ».

Присутні на сесії мешканці міста одразу голосно висловили свою точку зору стосовно того, що відбулось, а саме те, що міський голова Сергій Рєзнік разом з секретарем міськради Володимиром Арутюновим влаштували публічну розправу над представниками президента Зеленського.

Зараз упевнено можна сказати, що «НАШ НОВОМОСКОВСЬК – БЕЗ ЗЕ-КОМАНДИ»