ПАТРИОТИКИ-ПЕРДОЛЕТИКИ! ВИ ДЕ?

Нещодавно в Україні ввійшов в дію та почав працювати мовний закон

Посилання: https://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=2704-19#Text

Патріоти України в один голос почали кричати, що ми живемо в Україні і усім потрібно «балакати» виключно українською. Але кричати та бити себе в груди – це одне, а який насправді стан справ,  наприклад, у Новомосковську, де за інформацію міських ЗМІ є представники радіальних партій.

Ми не будемо називати прізвище, але є у Новомосковську ярий активіст-націоналіст, який постійно влаштовує в місті різні заходи під різними прапорами різних націоналістичних організацій і який фінансується такою собі міжнародною організацією USAID. Цей одноокий хлопчина постійно розказує, що він патріот і що потрібно спілкуватися виключно українською, але не раз люди були свідками того, як він по телефону спілкувався мовою агресора. Тобто на людях він спілкується українською, а серед товаришів та в родині – мовою агресора і вважає, що нічого страшного в цьому немає.

Інший приклад патріотизму з боку так званих патріотів: мовний закон в Україні вже діє майже три тижні, а у Новомосковську міські чиновники досі спілкуються з мешканцями російською, тобто мовою агресора, і наші патріоти чомусь мовчать.

Нещодавно перший заступник міського голови Тарас Миронович Здреник спілкувався на зібранні з колективом комунального підприємства виключно російською. Мер міста Сергій Рєзнік проводив зустріч з наглядачами міських цвинтарів і теж спілкувався в приміщенні виконкому виключно мовою агресора.


Так де ж ви, наші патріоти, які дбають про закони України та популяризують українську мову, а вдома про неї забувають?

Ось такі у Новомосковську патріоти-пердолети!