У НОВОМОСКОВСЬКУ ВЛАДА ДОЗВОЛИЛА ПРОВОДИТИ МАСОВІ СВЯТКОВІ ЗАХОДИ НА ТРАВНЕВІ СВЯТА

Комісія ТЕБ та НС під керуванням мєра Рєзніка з 25 квітня до 12 травня дозволила проводити у місті масові, культурні, спортивні та релігійних заходи за умови, умовного дотримання учасниками санітарних і протиепідемічних норм. Організатори повинні слідкувати, щоб люди були в масках і дотримувались соціальної дистанції – 1,5-2 м.

Влада Новомосковська постановила: Керівникам релігійних організацій рекомендуватимуть під час пасхальних свят проводити богослужіння на відкритому повітрі із застосуванням підсилювачів звуку, щоб віруючі могли слухати священника, не заходячі в храм.

Для дотримання соціальної дистанції на місці проведення масових заходів заздалегідь потрібно наносити спеціальну розмітку або робити позначки в інших спосіб, яких не було та не буде. Керівники релігійних організацій мають забезпечити засобами індивідуального захисту віруючих, в це важко повірити тому, що ніхто нікому масок безкоштовно не нададуть. Організатори масових заходів повинні слідкувати, щоб учасники уникали безпосереднього контакту між собою.

Після тварневих свят нас з вами очикує новий спалах зараження коронавірусом.