Катерина Ханова – ЗЕ невдача

Як і завжди, в українського політикуму заведено після вдалих виборів політичні партії заводять на грошові посади своїх людей. Ці люди з часом, після адаптації на новій посаді, запускають корупційні схеми, які потім приносять посадовцям великі гроші, а вони несуть їх до партійної каси, залишаючи собі частку. 

Це не новина – це гірка правда української політики!

Політикум Новомосковська, якщо так можна назвати, теж не є винятком.

Як ми вже знаємо, президент України Володимир Зеленський в обласних містах розставив свої людей, які виконують його вказівки та  якщо мер маленького міста йде проти ЗЕ-команди, то йому блокують державны дотації на ремонт доріг, на будівництво дитячих садків, шкіл й т.і., І саме тому новообраному меру Новомосковська не залишилось нічого, як виконувати забаганки ЗЕ-команди. 

Після виборів 2020 року до Новомосковської міської ради, ЗЕ-команда поставила обраному меру міста ультиматум: ставиш наших людей на грошові посади, або не будеш отримувати у місто державны дотації з області.

 

Тоді ЗЕ-друг і розповів гинекологу Катерині Хановый, що їй потрібно йти в депутати Новомосковської міської ради від провладної партії, вибір зроблять на користь партії президента Зеленського та якщо вона стане депутатом (або не стане), то отримує посаду, добру зарплатню, а через деякий час вони запустять корупційні схеми та будуть отримувати колосальні прибутки.

Згідно з інформацією на вебсайті ЦВК, Катерина Павлівна  погодилась і була кандидатом в депутати Новомосковської міськради, але депутатом не стала, а ось посаду отримала та добру зарплатню теж.

Коротенька довідка: Ханова Катерина Павлівна працювала й мешкала в місті Дніпро, у Новомосковську в неї теж є квартира, але вона працювала  гінекологом у Дніпрі й тому оселилася вона теж у Дніпрі, а у 2020 році їй раптово запропонували піти у депутати Новомосковської міської ради від партії Президента Володимира Зеленського «Слуга народу».

 

Відверто кажучи, завдяки звязкам з ЗЕ-командою та участью у виборах від партії Зеленського “Слуга народу” Катерина Ханова саме таким чином й отримала свою посаду заступника міського голови з питань виконавчих органів. Тобто Катерина Ханова отримала повний контроль над медициною міста, а більш того, через неї проходять гроші, які виділяються державою на боротьбу з пандемією, пов’язаною з захворюванням коронавірусу (COVID-19).

Коли президент України Володимир  Зеленський оголосив про програму «Велике будівництво» саме тут Катерина та її Зе-друг та куратор, (а куратором є депутат Новомосковської міської ради від політичної партії «Слуга народу» Михайло Вишневський він же є головою депутатської фракції «Слуга народу» та за сумісництвом головою Новомосковської райдержадміністрації) почали потирати руки, відчуваючи великі гроші, які вони зможуть вкрасти, але не тут-то і було. Катерині завадив мер міста Сергій Рєзнік запустити корупційні схеми та вкрасти гроші з ковідного фонду.

Куратор “Слуг народа” в Новомосковске Михаил Вишневский

Після несподіваного обороту подій, депутати від політичної партії Президента Зеленського «Слуга народу» вийшли з коаліції та відкрито на сесіях почали валити проєкти рішень в яких ініціатором був мер.

Далі ще цікавіше, депутати Зе-команди на депутатських комісіях почали саботувати засідання комісій, а деякі відверто погрожували меру та тим, хто його підтримував.

 Після Зе-невдачі запустити корупційні схеми та розкрасти гроші з ковідного фонду, Катерина Ханова почала роздавати інтерв’ю проплаченим журналістам та блогерам, розповідаючи про те, що це вона не дала красти гроші з ковідного фонду та це вона зупинила створення корупційних схем у медицині в Новомосковську. 

Але ми рекомендуємо нашим читачам звернути увагу на той факт, що Катерина Павлівна жила і працювала у Дніпрі, заробляла чималі гроші, все у неї було добре і раптово вона вирішує поїхати з великого міста в маленьке, де немає роботи таким фахівцям, як вона, зарплатня мала та низький рівень життя –  чи не дивно для такої особи як Катерина, яка звикла жити не відмовляючи собі ні в чому, їздити на сучасному авто, ходити в ресторани та кафе з високим рівнем.

 

Ми переглянули деякі виступи Катерини Павлівни та звернули увагу на те, що вона поводить себе зухвало. Постійно розповідає про те, що її хтось заставляв красти гроші з ковідного фонду, але на запитання деяких журналістів: чому коли вас заставляли красти ви не повідомили й не звернулись із заявою до поліції, вона мовчить і відповіді не дає.

І дійсно, чому ж Катерина Ханова, яку заставляли красти гроші з ковідного фонду не звернулась до поліції з повідомленням про злочин, чому на сесіях не виступала і не розповіла депутатам та журналістам про такий злочин? 

На жаль ані ви, ані ми відповіді від Катерини Павлівни Хановой не отримаємо, вона виключно спілкується з новоствореним блогером Дмитром Глущенком та з журналістами, яких присилає до неї куратор, він же голова фракції «Слуга народу» в міськраді Михайло Вишневський.

Тому як то кажуть у народі “крадій той, хто голосно кричить тримай крадія”!

Ми зі свого боку будемо й надалі слідкувати за такими корупціонерами та крадіями, як Катерина Ханова та будемо інформувати наших читачів.