Коломойський особисто прокоментував закон про олігархів.

Ахметова та Порошенко зробили публічні заяви з цього приводу заяви.
Політична партія “Європейська солідарність” вважає, що законопроект спрямований виключно проти колишнього президента-мародера Петра Порошенка і “ніяких справжніх олігархів не обмежує”, це боротьба президента Володимира Зеленського особисто проти Порошенка.
В прес-службі Ахметова повідомили, що Рінат Леонідович олігархом себе не вважає і був би здивований, якби його визнали таким. Рінат Ахметов – найбільший український інвестор. Але ми з вами пересічні уркїнці розумієимо, що Рінат Леонідович, Ігор Валеревич та Петро Олексійович олігархи як свої стати заробили на нас з вами.


Найвідвертішим виявився Ігор Валерійович. “Морально я готовий потрапити в реєстр олігархів. Не хотілося б, звичайно, бути” білою вороною “і опинитися одному в цьому реєстрі. Але я, вже звик, що мене де-факто називають олігархом. Тому яка вже різниця? тепер ще й офіційно до реєстру внесуть. Костюм пошию і нашию на нього зірку «Олігарх».
У той же час, Коломойський додав, що ця його позиція буде актуальною, тільки якщо законопроект приймуть у такій редакції, як зараз.