БРАТИ МАЗУРИ – СЕПАРАТИСТИ

Ми вам розповімо дещо про відомих у Новомосковську братів Мазурів – Анатолія та Бориса, а саме про те, як вони допомагали батьківщині нардепа від Партії регіонів Миколі Солошенку.

Анатолій Мазур

Борис Мазур

Микола Солошенко

У Новомосковську й досі всі пам’ятають народного депутата України Миколу Павловича Солошенка, який був обраний депутатом по 38-му виборчому округу від політичної партії «Партії регіонів» та був представником олігарха Віктора Пінчука.

 

Микола Павлович керував Новомосковським трубним заводом «Інтерпайп НТЗ» і саме завдяки йому на заводі почались тотальні скорочення робочих місць, після чого більшість мешканців Новомосковську втратили роботу.

Але мова не про це!

Наша розповідь буде про те, як люди, отримавши посади з рук нардепа-регіонала Миколи Солошенка усвідомлено допомагали та співпрацювали з окупантами в окупованому росіянами Луганську. Тому, що нардеп-регіонал Солошенко родом з Луганська й там, на батьківщині Миколи Павловича, залишився його брат, який підтримував, підтримує та допомагає владі окупантів ЛНР, ремонтуючи бойову техніку, яка воює проти української армії.

Як уже ми та інші ЗМІ неодноразово писали, Анатолій Васильович Мазур отримав посаду очільника центральної районної лікарні Новомосковська завдяки нардепу-регіоналу Солошенко. Отримавши посаду Анатолій Васильович служив своєму господарю вірою та правдою та на кожних виборах Мазурь давав Партії регіонів багато голосів, бо в нього в районній лікарні постійно знаходиться виборча дільниця.

Напередодні голосування, Мазурь та його підлеглі масово госпіталізували людей для того, щоб в день голосування вони проголосували за необхідного кандидата від ПР та за саму Партію регіонів.

Другий брат – Борис Васильович Мазур – отримав з рук нардепа-регіонала Солошенка посаду секретаря Новомосковської міської ради.

До речі Борис Васильович та Анатолій Васильович у депутати балотувалися від Партії регіонів, до цього вони підтримували помаранчеву революцію та входили до складу партії «Наша Україна», а коли російські окупанти разом з українськими сепаратистами захопили Донеччину та Луганщину, брати Анатолій та Борис Мазури усіляко допомагали нардепові Миколі Солошенку збирати так звану “гуманітарну допомогу”.

За неперевіреною інформацією, Анатолій Мазур, як начмед ЦРЛ, допомагав збирати та відправляти медикаменти, яких постійно в ЦРЛ не було вдостач, а лікарі примушували хворих купувати ліки за власний кошт. При цьому для сепаратистів у ЦРЛ ліки знаходились і стабільно збирались та надсилались через джерела нардепа-регіонала.

Що стосується Бориса Мазура, той збирав з депутатів регіоналів гроші на допомогу сепаратистам Луганщини, коли на черговій сесії внесли проєкт рішення про те, щоб визнати Росію агресором, Борис Васильович, а на той час він був секретарем міської ради, декілька разів знімав це питання з розгляду, а потім намагався блокувати.

Указані нами факти фігурують у журналістських статях деяких ЗМІ Новомосковська, й такі обвинувачення лунали на адресу братів Мазурів під час їх балотування в депутати від партії «Слуга народу» на зустрічах з виборцями у 2020 році.

Проводили розслідування правоохоронці чи ні, нам не відомо, але ми впевнені, що неодноразові звернення до правоохоронців були, але вони ігнорувались тому, що Новомосковськ містечко маленьке, усі всіх добре знають, посади чиновників та правоохоронців переплетені родинними зв’язками й тому нічого зробити неможливо.

Але, вказані факти постійно спливають в різних ЗМІ Дніпропетровської області, Микола Павлович Солошенко пропав з горизонту, й чи продовжує він допомагати рідному брату та сепаратистам Луганщини зараз нам не відомо.

Брати Мазури по нашій інформації вже в черговий раз змінили партійні прапори, вони тепер допомагають провладній партії «Слуга народу» і не бажають згадувати про минуле, пов’язане з Миколою Солошенком та Партією регіонів.

Але ми впевнені, якщо раптом прийдуть до влади регіонали або агресор підійде до границь нашого міста, то брати Мазури з хлібом та сіллю будуть зустрічати російського агресора та сепаратистів.