Сварка двох новомосковських активістів

    Як стверджують деякі політологи, опозиція – це солодке місце! Нічого робити не потрібно, ні яких рішень теж приймати не треба –  сиди собі та критикуй тих, хто щось замість банальних балачок робить.

    Ось і у Новомосковську деякими  представниками політичної партії «Слуга народу» було прийнято стратегічне рішення – створити для нової влади жорстку опозицію.

    Хочемо відразу звернути вашу у вагу на те, що такі собі представники партії «Слуга народу» не зовсім представники, бо, як нас поінформували в обласному осередку партії – це група комерсантів, яка хитрощами захопила та узурпувала Новомосковський міський осередок політичної партії «Слуга народу».

    Офіційні джерела центральної партії стверджують, що особи, про яких йдеться у нашій статті дійсно керували осередком партії в місті та Новомосковському районі, пролізли в депутати й тепер усіляко дискредитують партію президента України своїми діями.

  Захопив партійний осередок вони, як ми вже казали, вирішили узурпувати владу в місті, створивши опозицію та призначивши лідера. По задуму узурпаторів, ця опозиція буде лише критикувати й вказувати на недоліки в роботі міської влади, а сама нічого пропонувати не буде, як вона робила, мабуть, завжди.

     З першу на роль лідера опозиції партія готувала такого собі “міського активіста” Дмитра Глущенка. Глущенко з тріском програв вибори, злий на увесь світ, і саме тому, згідно з наміром фейкових представників «слуг народу», задарма буде бігати й знімати відео та критикувати обрану владу Новомосковська.

     Але, як вже не раз писали різні ЗМІ Дніпропетровщини, Дмитро хоробрий тільки тоді, коли жінкам стусанів роздає, а коли торкнулось справи, він як і завжди показав, що з нього опозиціонер та активіст кепський.

Але фейкові «слуги» не відразу це зрозуміли… 

    Крім того,  з Дмитром не змогли домовитись стосовно кандидата на посаду мера, бо по сценарію фейкових «слуг» лідер опозиції після того, як підніме містян та скине з крісла чинного мера Сергія Рєзніка, сам стане кандидатом на посаду мера міста від партійного осередку «Слуга народу» і фейкові слуги протягнуть свого мера та отримають повний контроль над містом.

    Між тим, ініціатори тіньової змови не бачили Дмитра своїм кандидатом і членом своєї фейкової команди.

    Як кажуть джерела близькі до фейкових «слуг», вони вважають, що Дмитро Глущенко занадто “весела” людина та йому не місце поряд з ними, бо він некерований та неадекватний.

    Пізніше фейкові «слуги» прийняли стратегічне рішення  поставити на роль лідера штучно створеної опозиції Катерину Ханову, вона давно є членом цієї групи, брала участь в узурпації партійного осередку «Слуга народу» у Новомосковську та Новомосковському районі, має добру репутацію, жінка, мати двох дітей та ще й чинна влада, на думку фейкових “партійних босів”, ганьбить Катерину, а найголовніше те, що вона забажала отримати владу у місті.

Відверто кажучи, цей план у фейкових «слуг» спрацював!

   Отримавши мандати депутатів Новомосковської міської ради 8го скликання від партії «Слуга народу», ці, як ми вже і вказали, фейкові «слуги» навмисно створили штучний скандал із міським головою й з секретарем міської ради та влаштували публічний демарш, а потім, обравши сакральну жертву в особі Катерини Ханової, почали втілювати задуманий план, по суті призначивши свою співучасницю на роль лідера так званої опозиції Новомосковська.

   Як стало відомо з близького до фейкових «слуг» джерела, вони  планували, що Катерина Ханова, за підтримки деяких комерсантів та депутатів, яких теж не влаштовує мер Рєзнік, влаштують  в місті різноманітні акції, мітинги та протести.

    І все це бурління мас планується з однією метою – підготувати людей та підвести їх до того, щоб мешканці міста оголосили міському голові Сергію Рєзніку недовіру. У свою чергу депутати (вони ж фейкові «слуги») піднімуть це питання на черговій сесії та поставлять на голосування питання про недовіру діючому меру міста.

Надалі  народний депутат Верховної Ради внесе законопроєкт про перевибори міського голови у Новомосковська у зв’язку з недовірою депутатів та містян.

Така стратегія неодноразово мала місце та практикувалась в деяких містах, зокрема у Києві, з обраним міським головою Леонідом Черновецьким.

   Сама по собі ідея не погана, але про цей сценарій дізнався Дмитро Глущенко, після чого між Катериною та ним сталася сварка, яка може перейти в війну Дмитра з фейковими «слугами». Хоча, скоріш за все, він не піде проти цих людей тому, що Дмитро боїться тих, хто сильніше й розумніше за нього.

 Тому будемо спостерігати як обрана сакральною жертвою Катерина Ханова стане лідером опозиції у Новомосковську, а потім побачимо чим це для міста закінчиться.