Випускниця з Новомосковська отримала найвищий бал з ЗНО

Випускниця з Новомосковська отримала найвищий бал з ЗНО із математики — 200 балів і 199 з української мови. Загалом в області лише 33 людини отримали 200 балів за тести.

29 червня Софія Буділова отримала золоту медаль за навчання. Як дівчина готувалась, аби здобути такі результати — дізнавались кореспонденти Суспільного.

Софія Буділова випускниця колегіуму №11 у Новомосковську, золота медалістка. Склала ЗНО із математики на 200 балів, українську мову на 199, англійську на 197 та фізику на 193.

“Репетитори в мене були з усіх предметів окрім української. І можу сказати, що загалом можна підготуватися і без них. В інтернеті є курси є чимало ресурсів безкоштовних, це інстаграм акаунти, ютуб, телеграм, фейсбук, що завгодно. Я теж цим користувалася і це теж зіграло певну роль в підготовці”, — говорить Софія Буділова — склала ЗНО з математики на 200.

Софія розповідає: що через те, що під час карантину не мала можливість відвідувати гуртки, присвятила весь час навчанню. Загалом займалася підготовкою до ЗНО близько трьох годин на день.

“Я і на танці ходила і на карате і гітару закінчила музичну школу. Я вивчаю англійську і з репетитором і сама, це теж мені приносить задоволення. Люблю читати, також люблю подорожувати. Багато подорожуємо із батьками”, — говорить Софія Буділова — склала ЗНО з математики на 200.

Випускниця з Новомосковська отримала 200 балів з математики та 199 з української мовиФото: Суспільне. Дніпро

Тетяна Третьякова, директорка Колегіуму №11 із сьомого класу навчала Софію хімії. Каже: дівчина брала участь у громадському житті школи, долучалась до всіх заходів.

“В неї за кожен із класів є похвальний лист. Що характерне в дівчинці. Перш за все дівчина дуже скромна, дуже. Витримана. Вона по характеру, за натурою така. Але разом із тим вона дуже баато має подруг, друже з усіма. Як із дівчатами, так із хлопцями. Однозначно. І протягом всього навчання вона користувалася авторитетом”, — говорить Тетяна Третьякова — директорка Колегіуму №11.

Випускниця з Новомосковська отримала 200 балів з математики та 199 з української мовиФото: Суспільне. Дніпро

В майбутньому Софія Буділова мріє поступити до “Києво-Могилянської академії” на спеціальність пов’язану із комп’ютерами. За словами директорки регіонального центру оцінювання якості освіти Марини Горбенко-Хвастунової загалом в області найвищий бал з ЗНО, а саме 200, отримали 33 людини. Однак зараз тривають апеляції, тому їхня кількість може зрости.

Випускниця з Новомосковська отримала 200 балів з математики та 199 з української мовиФото: Суспільне. Дніпро

Випускниця з Новомосковська отримала 200 балів з математики та 199 з української мови

Автори: Олена Ростовцева, Богдан Антоненко, Новини на Суспільному