У НОВОМОСКОВСЬКУ ГРАНТОЖЕРИ-НАЦИСТИ

Останнім часом ми всі спостерігаємо за тим, як із запізненням, але все ж  таки взялись за радикалів в Україні. Радикалів, які несуть в нашу культуру та популяризують в країні нацизм.

 Однією з таких нацистсько – терористичних організацій є «Національний корпус» – ця організація довгі роки знаходилась під “дахом” голови МВС України Арсена Авакова, про що неодноразово повідомляли ЗМІ.

Нагадаємо читачам, що декілька тижні потому Служба Безпеки України блискавично затримала представників харківського осередку «Національного корпусу».

Правоохоронці обвинувачують представників харківського «Нацкорпусу» в розбійних нападах на підприємців, рекеті, погрозах та вбивствах. 

Харківський осередок «Нацкорпус» правоохоронці називають ОЗУ – тому, що ця організація по своїй структурі та характеру діяльності дуже нагадує організоване злочинне угрупування, яке в містах нашої держави займається вимаганням, погрозами, рекетом та вбивствами.

Правоохоронці впевнено заявляють, що такі випад з боку «Національного корпусу» мають систематичний характер майже в усіх містах України де розташовані та зареєстровані осередки організації.

Але нам, мешканцям міста Новомосковськ важливо знати, а як йдуть справи з представниками «Національного корпусу» в Новомосковську?

Представником «Нацкорпусу» та «Азову» у Новомосковську є такий собі «патріот» – Руслан Сергійчук. Сергійчук починаючи з 2014 року є близьким до «Азову», потім і до «Національного корпусу» та систематично проводив різноманітні заходи у місті під гаслами  та прапорами саме «Нацкорпусу».

Про діяльність Руслана Сергійчука в лавах нацистсько – терористичної організації «Нацкорпус» неодноразово писали міські та регіональні ЗМІ, але правоохоронці не реагували та не звертали уваги, допоки журналісти не з’ясували, що Сергійчук щільно співпрацював із СБУ міста Новомосковська. 

ДОЛУЧАЙСЯ ДО НАЦКОРПУСУ! Ч.1 | Новомосковський портал (samara.dp.ua)

ДОЛУЧАЙСЯ ДО НАЦКОРПУСУ! Ч.2 | Новомосковський портал (samara.dp.ua)

«МОЛОДЬ САМР» | Патриот Днепропетровщины (patriot.dp.ua)

Проплачена АКЦІЯ ПРОТИ МЕРА НОВОМОСКОВСЬКА НЕ ВДАЛАСЬ | Новомосковская жизнь (nmsk-life.dp.ua)

У Новомосковську молодіжні активісти бояться оголосити війну рекламі наркотиків | Новомосковський портал (samara.dp.ua)

09 вересня Павлоградський осередок ГО “Центурія”, приїхали до м.Новомосковськ підтримати протесті проти діючого мера Літвіщенко | Наше Місто (nmsk.org.ua)

А представники СБУ, своєю чергою, закривали очі на те, що він проводив незаконні навчання неповнолітніх дітей військовому ремеслу: поводження зі зброєю, виготовлення та застосування вибухівку під дахом «Нацкорпусу» і це ще не все!

Такі “військові навчання” Сергійчук проводив у літніх таборах у Новомосковському лісі, як кажуть,  подалі від людських та правоохоронних очей.

На жаль, ув’язку с останніми подіями, він намагатиметься видалити відео й фото докази своїх “навчань” у літніх таборах із неповнолітніми хлопчиками та дівчатами, але нам вдалось частину доказів знайти та зробити копії.

 Навчання неповнолітніх дітей у літньому таборі під прапорами «Нацкорпусу» та «Азову».

 

Зверніть увагу на те, що це відео зроблені в лісі в різні часи. У таборі на першому відео крім неповнолітніх хлопчиків та дівчаток є Руслан Сергійчук, його дружина, а на другому відео  його побратими по організації в оточенні неповнолітніх. 

Крім того, зверніть особливу увагу й на те, що неповнолітні діти в таборі «Нацкорпусу» знаходяться без нагляду батьків. 

На публікації в інтернет-ресурсах ряду статей  стосовно цих подій відділ у справах неповнолітніх міста Новомосковськ ніяк не відреагував. Полиця й прокуратура теж на ці події закрили очі, Служба Безпеки України Новомосковського відділення взагалі нічого не зробила, бо зрозуміло, що вони свого «стукача» чіпати не будуть.

Ми звернулись до особистої сторінки у ФЕЙСБУК«Нацкорпусовця» Руслана Сергійчука для з’ясування додаткової інформації та були дуже здивовані. Як з’ясувалось, після подій із затриманням ОЗУ «Нацкорпус» в місті Харкові, Руслан почав підтирати фото та видаляти ті фото, де він під гаслами цієї організації проводить різні заходи. 

І зараз він себе ототожнює з громадською організацією «Прометей», а ще декілька місяців потому він і не згадував про цю громадську організацію та бігав містом з прапорами нацистсько – терористичної організації «Нацкорпус». 

 

Торік, на зустріч з мером міста, Руслан Сергійчук запросив своїх побратимів з «Нацкорпусу» у яких на руках та ногах були татуювання нацистської свастики та іншої нацистської символіки, а деякі з присутніх побратимів фігурували в журналістських розслідуваннях, як представники «Нацкорпусу», що “зігували”, вихваляючи та популяризуючи заборонений чинним законодавством України фашизм та нацизм.

Також нам дивно було бачити, що Руслан Сергійчук співпрацює з міжнародними організаціями, отримує гранти та за кошти грантів проводить навчання “молодих терористів” під прапорами «Нацкорпусу» та «Азов».

 Наразі Сергійчук сторониться нацистсько-терористичної організації «Нацкорпус», і як ми вже неодноразово писали, видаляє фото та відео, які його компрометують, видалив свії акаунт у ФЕЙСБУК, та не хоче згадувати, що він мав до «Нацкорпусу» та “Азову” якесь відношення. 

Але ми з вами розуміємо, що такі люди як Руслан Сергійчук, який усім показував що він патріот України, розмовляв на людях виключно українською, при цьому серед друзів та вдома балакав та продовжує балакати російською мовою, с побратимами будує плани як заробити на патріотизмі. 

 

Цілком зрозуміло, що вони лише на деякий час причаїлись, щоб не втратити грошові потоки від донорських міжнародних організацій та не потрапити на гачок правоохоронців.

З огляду на ці події та перетворення «патріота» Руслана так і хочеться сказати: СЕРГІЙЧУК-ТИ ЧОРТ!

Вважаємо, що зараз вже час правоохоронцям звернути увагу на діяльність такого собі патріота-нациста Руслана Сергійчука та з’ясувати на яких підставах кожного літа він, його дружина та побратими проводили виїзні табори неповнолітніх дітей у лісі без догляду дорослих та без погодження зі службою в справах неповнолітніх міста Новомосковськ.

 

Своєю чергою, ми й далі будемо пильнувати за діяльністю Руслана Сергійчука та інформувати суспільство про його незаконну діяльність.