У НОВОМОСКОВСЬКУ ОБРАНО КОРУМПОВАНОГО ГОЛОВУ ТА ЗАСТУПНИКА МІСЬКРАЙОННОГО СУДУ

20 вересня 2021 року відбулися чергові збори корумпованих суддів Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області, на зборах продажні судді розглянули  питання щодо обрання голови суду та заступника голови суду.

Нагадаємо читачам, що головою Новомосковського міськрайонногу суду у Дніпропетровський області був Лилу Віталія Миколайовича, яки на поток поставив заказні рішення.

Відповідно до частини 2 статті 20 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» в редакції Закону України від 02 червня 2016 р. № 1402-VIII рішенням загальних зборів суддів Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області від 20.09.2021 року за підсумками голосування, а воно повинно бути таємним,  на посаду голови Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області обрано суддю-корупціонера  Лилу Віталія Миколайовича, заступником голови Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області обрано скандального своїми упередженими рішеннями суддю Городецького Дмитра Ілліча.

Колектив Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області вітає Лилу Віталія Миколайовича та Городецького Дмитра Ілліча з призначенням на посаду та зновими заробітками на імені України.