Життя вдалось! Перший заступник голови Дніпровської облради Гуфман придбав 340 кв.м житла

       Квартири у першого заступника Дніпровської облради Геннадія Гуфмана на диво виявилися дешевше ринкової вартості сукупно на 10 млн 760 тис. гривень. Про це стало відомо з його повідомлень в НАЗК та даних Держреєстру речових прав на нерухоме майно. Одну із квартир 45 кв.м у Житловому комплексі «Женева» на вул. Костомарівській, 1-А у м. Дніпро  він придбав  у вересні-2021.

Скрин даних офіційного сайту ЖК «Женева» Дані Держреєстру речових прав Дані Держреєстру речових прав   Ціна – 564.250 грн.

              

Нагадаємо, що Гуфман Геннадій Леонідович. є першим заступником голови Дніпровської обласної ради, голова депутатської фракції партії «Опозиційна платформа – За життя» (ОПЗЖ) у облраді.

Ось такі вон депутати Дніпропетровської областной ради……

                        За повідомленням в НАЗК, продавець – Акціонерне Товариство «Закритий Недиверсифікований Венчурний Корпоративний Інвестиційний Фонд «Рочестер» (код 41982175). Фонд зареєстрований за адресою: місто Київ, вулиця Велика Васильківська, будинок 28, квартира 1. У Держреєстрі речових прав ця квартира відсутня, при цьому в ній зареєстровано ще дві юрособи: «Адвокатське бюро Вячеслава Кучера» (код 42065086), Київська міська організація політичної партії «Пропозиція» (код 43654846). На ринку (за оголошеннями в Інтернеті) подібні, як на куплену Геннадієм Гуфманом, квартири коштують біля $60.000, або 1 млн 586 тис. 562 гривні.

                       Офіційний сайт ОПЗЖ торік повідомив: «ЖК GENEVE. Це житлові та комерційні будинки, які на перетині вулиць Короленка та Костомарівської будує компанія «БМТ-Дніпро». Будівельна компанія «БМТ-Дніпро» зареєстрована у грудні 2016 року. У документах про засновників фігурують соратник та діловий партнер Гуфмана Євген Ліфшиц, а також людина Корбана – Ігор Бірман». Через два місяця перший замголови облради Дніпропетровщини придбав в 7 разів більшу квартиру. Ціна – в 14 разів більша: 7.800.000 гривень.

                       Квартира на 297,7 кв.м розташована у Житловому комплексі «Каскад Плаза» за адресою: бульвар Катеринославський, 1 у м. Дніпро. При цьому на сайтах оголошень щодо ЖК «Каскад Плаза» зазначено, що найбільша квартира тут – 5-кімнатна на 221 кв.м, і коштує така від 18.600.000 гривень Скрин сайту купівлі-продажу нерухомості «Лун» Скрин сайту купівлі-продажу нерухомості «Лун» Скрин офіційного сайту Вадима Єрмолаєва

            

              За повідомленням в НАЗК, продавець – ТОВ «Компанія з управління активами «Альтус Ассетс Актівітіс» (код 33719000). На офіційному сайті бізнесмена Вадима Єрмолаєва повідомляється про приналежність ЖК «Каскад Плаза» до об’єктів корпорації «Алеф».

Джерело: Перший замголови Дніпровської облради придбав 340 кв.м житла | Лица (litsa.com.ua)