У Новомосковську відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Було розглянуто низку важливих для містян питань стосовно освіти, інвестицій,  ЖКГ та земельних відносин.

Члени виконкому розглянули проєкт Меморандуму про співпрацю між державною установою «Фонд енергоефективності» та Новомосковською міською радою. Намір сторін — сприяти здійсненню заходів з енергоефективності, що у кінцевому результаті призведуть до суттєвої економії споживання енергетичних ресурсів та витрат на комунальні послуги ОСББ, поліпшення зовнішнього вигляду будівель, продовження строку їх експлуатації, підвищення рівня комфорту, умов проживання у будинках та вартості таких будинків.

Також на засіданні погодили рішення про виділення у 2022-му році 2 млн грн на допомогу соціально незахищеним верствам населення міста для встановлення автономного опалення. Вказані заходи реалізуються в рамках Програми децентралізації теплопостачання у місті Новомосковську.

Обговорили затвердження календарного плану реалізації завдань та заходів міської цільової програми «Партиципаторне бюджетування (бюджет участі) у м. Новомосковську на 2019-2022 роки». Мета – реалізація проєктів-переможців конкурсу 2021-го року: №11, «Дитячий спортивно-ігровий майданчик «Країна дитинства», ЗДО №7, «Ластівка», №16 «Новій українській школі – сучасний спортивний простір (Гімназія №4)», №4 «3D принтер гімназії №1 міста Новомосковська», №17 «Підвищення енергозбереження та створення комфортних умов у спортивній залі початкової школи Гімназії №3», №6 «Цифрова камера для розвитку медійної культури в ліцеї «Самара», №31 «Лаунж – зона та лаунж-острівці коридорів ліцею №6 м. Новомосковська», №13 «Заміна дверей у спортивній залі Ліцею №18 міста Новомосковська», №9 «Інтерактивна дошка в Гімназію №17».

Розглянули і протокол засідання комісії з визначення розміру збитків, заподіяних Новомосковській міській раді внаслідок використання земельних ділянок без достатньої правової підстави. Мова про користувачів, які не мають договору оренди, а відтак не сплачують кошти за землю. Боржники будуть зобов’язані відшкодувати визначені збитки в повному обсязі у місячний термін з дня прийняття даного рішення. У разі невиконання – відділ правового забезпечення департаменту активів та правового забезпечення виконавчого комітету Новомосковської міської ради наполягатиме на вирішенні питання через стягнення коштів у судовому порядку.

Проголосували й за формування комісії, яка має зайнятися організацією доступності об’єктів інфраструктури для людей з обмеженими потребами. Розробка програми включає облаштування громадського транспорту, організацій та шкіл пандусами. До складу комісії увійдуть керівники управлінь, представники соціальних організацій та навчальних закладів. Загалом – 20 осіб.