У Новомосковську відбулася чергова XVII сесія VIII скликання.

Одне із погоджених питань порядку денного – затвердження проєкту Меморандуму про співпрацю між державною установою «Фонд енергоефективності» та Новомосковською міською радою. Намір сторін — сприяти здійсненню заходів з енергоефективності, що у кінцевому результаті призведуть до суттєвої економії споживання енергетичних ресурсів та витрат на комунальні послуги ОСББ, поліпшення зовнішнього вигляду будівель, продовження строку їх експлуатації, підвищення рівня комфорту, умов проживання у будинках та вартості таких будинків.
Проголосували депутати  й за встановлення вартості харчування дітей у дошкільних підрозділах гімназій № 5, 17 та комунальних закладах дошкільної освіти міста Новомосковська. Для дітей молодшого дошкільного віку вартість одного дня харчування – 45,00 грн. (сорок п’ять гривень 00 копійок), із них:
27,00 грн. (двадцять сім гривень 00 копійок) – батьківська плата
(що становить 60% вартості одного дня харчування) та 18,00 грн. (вісімнадцять гривень 00 копійок) – кошти бюджету Новомосковської міської територіальної громади ( що становить 40% вартості одного дня харчування); Нагадаємо раніше процентне співвідношення оплати за харчування було таким: 70 відсотків – батьки, 30 відсотків – міський бюджет.

Розглянули питання прийняття у комунальну власність територіальної громади міста від АТ «Інтерпайп НТЗ» контрольно-пропускного пункту №6,розташованого на території заводу , за адресою: м.Новомосковськ, вул. Сучкова, 115. Нагадаємо , раніше місто володіло окремими ділянками на території заводу, але не мало доступу до них.
Погоджено й прийняття у комунальну власність територіальної громади майна від АТ «ІНТЕРПАЙП НТЗ». Йдеться про обладнання та меблі, які належали заводу і розміщувались у приміщенні ПК «Металург».