Лауреат Пулітцерівської премії канадець Ентоні Дель Коль створив комікс про дніпровського волонтера

25-річний волонтер із Дніпра Ігор Талалай став героєм коміксу “88 днів пекла”. Історією хлопця зацікавився Історією українського волонтера зацікавився американський автор Етоні Дель Коль. У 2022 році він отримав Пулітцерівську премію за комікс про жінку, яка втекла з китайського табору для уйгурів.

Свого часу автор записав з Ігорем інтерв’ю і перетворив його на комікс.

История украинского волонтера из Днепра Игоря Талалая стала основой комикса «88 дней ада», который опубликовало американское издание The Insider. Талалай эвакуировал людей из Мариуполя, но был задержан российскими военными, после чего почти три месяца провел в пыточных на оккупированных территориях Украины, 

Після початку повномасштабного вторгнення Росії чоловік почав евакуювати людей із Маріуполя. 18 березня 2022 року російські війська затримали його на блокпості та доставили до фільтраційного табору.

Лауреат Пулітцерівської премії канадець Ентоні Дель Коль створив комікс про дніпровського волонтера

Ігор Талалай розповів Етоні , що йому та іншим довелося пережити жорстокі допити, жахливі умови та довільні затримання російськими військами. Він провів майже три місяці у “фільтрації” на Донеччині та розповів про те, що відбувається з українцями, які потрапляють у систему, і яке життя, коли ти виходиш із неї.

Волонтера Ігоря Талалая російські військові затримали на блокпості 18 березня 2022 року, після чого майже три місяці він провів у тортурах на окупованих територіях України.

Ігор Талалай розповідав, що з полону його відпустили дивом – просто без грошей та документів викинули в Донецьку. За добу йому вдалося дістатися рідного Дніпра.
Сьогодні волонтер готовий розповідати усьому світові про те, що переживають українці під час окупації.

Историей украинского волонтера заинтересовался американский автор Этони Дель Коль. Он записал интервью с мужчиной и превратил его в комикс. В комиксе описывается жизнь Игоря Талалая за месяц до полномасштабного вторжения РФ и ее изменения после 24 февраля 2022 року .