НА ЧАСІ ЗВЕРНУТИ УВАГУ НА “РОЗЛИВАЙКИ” В МІСТІ

Прикро це писати, але коли в Державі війна, деякі ділки намагаються на цьому заробити.
 
Дехто відкриває ломбарди й таким чином спонукає людей нести туди останнє, дехто відкриває ігрові автомати, завдяки чому з’являється можливість витягти з бідного народу останнє. 
 
А ось такі, як депутат міської ради декількох скликання Михайло Барсук, знайшли свою нішу через відкриття “розливайок”: Барсук разом з родиною майже по всьому Новомосковську встановив «розливайки», щоб споювати населення, в тому числі молодь міста.
Михайло Олександрович, син дитячого хірурга та колишнього представника Партії регіонів Олександра Михайловича Барсука.
Ви запитаєте: Чому з родиною та до чого тут відомий батько — хірург?
Усе дуже просто, ті хто добре знають Мишка, розуміють, що в нього ніколи своїх грошей не було і заробити гроші він не міг.
 
Михайло почав заробляти гроші, вірніше вимагати та брати хабарі в той час, коли став депутатом від Партії регіонів. У 2011 році  його зробив головою постійної депутатської комісії по земельним питанням особисто народний депутат України від Партії регіонів Микола Солошенко.
І саме тоді депутату Михайлу Барсуку, як то кажуть, поперло!
 
Він особисто вирішував яке саме земельне питання включати до сесійного розгляду, а яке ні (бо хабаря не принесли).
 
Батько, Олександр Михайлович Барсук,  був депутатом Дніпропетровської обласної ради від Партії регіонів й теж не гаяв часу та разом з головою Новомосковської РДА Олегом Міроновим відкрили комунальне підприємство по вивозу сміття, та не просто відкрили, а ще й зареєстрували на домашню адресу регіонала Олександра Барсука в селі Орлівщина Новомосковського району.

 
Тоді вони були представниками партії регіонів, тому й творили, що хотіли, а правоохоронці мовчали.
Олега Міронова з партії поперли, а ось Барсуки залишились депутатами та продовжили свій шлях.
 
Михайло, за допомогою колег-депутатів та нардепа Миколи Солошенка, почав брати хабарі та встановлювати по місту металеві лотки в яких подавали горілку та пиво на розлив.
 
Справедливо буде сказати, що більшість проєктів Михайла по встановленню металевих лотків та магазинчиків фінансував саме батько.
 
Тобто, синок калічив, а батько лікував. Такий собі сімейний дует  Барсуків Олександра та Михайла.
 
 Потім у 2015 році владу в місті захопив агрофеодал Вадим Нестеренко, на всі ключеві пости в місті посадив своїх людей, а Михайло знову пройшов у депутати міськради та випросив старе тепле містечко голови постійної депутатської комісії по земельним питанням, бо він добре знав, що займаючи таку посаду на безоплатній основі він на хабарях заробить дуже добре.
 
Далі Нестеренко за допомогою продажних депутатів створив комунальне підприємство КП «Новомосковськ КомСервис», посадив туди Анатолія Чупракова, родича колишнього мера Новомосковська Сергія Мороза, і той почав разом з депутатами дерибанити землю в центрі міста.
 
Хотілось би звернути увагу, що комунальне підприємство було створено без порушень діючого законодавства, а ось передача всієї землі на баланс КП, та роздача підприємцям і не тільки за хабар — саме це було незаконно!
 
І навіть прокуратура намагалась у судовому порядку анулювати таке рішення, але сили волі не вистачило й вони просто програли.
 
А в цей час депутат Михайло Барсук, не гаючи часу, набрав собі земельних ділянок та встановив на них павільйони й тепер там продають пиво, горілку, а в де яких (це кажуть злі язики й у нас немає можливості це перевірити) продають наркотики.
Наливайка депутата Миши Барсука
На скільки це права стосовно наркотиків – ми не можемо ані спростувати, ані стверджувати. Але знаючи добре депутата Михайла Барсука ми не виключаємо, що він міг почати торгувати й цим забороненим товаром.
 
На нашу думку, це повинні перевірити правоохоронці й підтвердити чи спростувати, але правоохоронці не з Новомосковську, а з області. Бо ми всі розуміємо, що скажуть місцеві без перевірки вказаних фактів.
 
Відверто кажучи нас турбують «розливайки», які майже по всьому місту наставив депутат Михайло Барсук та споює нашу молодь.
 
На його думку, залежними від горілки людьми легко управляти, вони по телефонному дзвінку прийдуть на зібрання, страйки, мітинги, пікети, а в де яких випадках, як це спостерігалось на виборах у 2020 році, на виборчі дільниці та проголосують за кого Михайло скаже, а потім, після голосування, такі виборці підуть до “розливайки” отримати подяку, виражену, як то кажуть, в літрах.
 
На наш погляд, настав час міській владі Новомосковська звернути увагу на встановлені по всьому місту «наливайки» на негайно прийняти необхідні заходи з припинення споювання чоловіків та молоді міста.
Ми хочемо порадити міській владі та правоохоронцям звернути увагу на можливий продаж наркотиків у “розливайках”, бо диму без вогню не буває.
А що стосується продажу спиртного – уважно перевірити, хто є постійними клієнтами “розливайок” і це стосується не тільки наливайок Барсука, а й усіх, що існують у місті. 
Ми сподіваємося, що міська влада та правоохоронці почують та відреагують.