“Тривожна ніч, але в місті без надзвичайних ситуацій. Дякуємо силам оборони!”,- Сергій Рєзнік

Доброго ранку, ми з Новомосковська!
Тривожна ніч, але в місті без надзвичайних ситуацій.
Дякуємо силам оборони!
Комунальна сфера справляється з викликами воєнного стану. Всі об’єкти теплопостачання працюють у штатному режимі, температура теплоносія відповідає встановленій нормі, що залежить від кліматичних умов.
Аварійні бригади міськводоканалу оперативно вирішують проблеми на водопровідних мережах, відновлюючи нормативний тиск для споживачів. Наразі всі підвищувальні насосні станції працюють стабільно, городяни з водою.
Укренерго завершив проведення в нашій області замірів потужності споживання електроенергії, а отже – відсьогодні поновлюємо економно її використовувати. Отримані дані замірів енергетики в подальшому будуть враховувати при встановленні лімітів для нашого регіону.
Скоригуйте свої плани у зв’язку з передбачуваною зміною погодних умов. Зима не здається. Але весна неминуче прийде. На фронті – теж.
Там, на фронті, важко. Допомагаємо. Готуємо й відправляємо за запитами для військових частин усе необхідне для полегшення життя в окопах. Робимо посильні фінансові внески на перевірені розрахункові рахунки для закупівлі всього потрібного нашим бійцям.
Працюємо та таким чином підтримуємо економіку – отримуємо «білу» зарплату, сплачуємо податки. Оплачуємо комуналку. Все це – ваш конкретний персональний внесок у перемогу. Сьогодні лінія фронту походить у тому числі й через вашу домівку, бо ми всі разом, на рівних, відбиваємо наступ ворога.
Кожен власними зусиллями рухає нашу країну до перемоги.
Тримаємо кожен свій фронт.
Разом вистоїмо й переможемо.
Гарного завершення робочого тижня.
Тихого дня🇺🇦