ЩО НЕ ТАК З КП «НККП»?

Останнім часом навколо комунального підприємства «Новомосковській комбінат комунальних підприємств» ходить багато плиток.
 
Для того, щоб розібратися в ситуації з КП «НККП» потрібно згадати з чого все почалось.
 
Пам’ятаєте такого Олександра Володимировича Громадського?
 
Усе почалось з того часу, коли комунальним підприємством «НККП» почав керувати Олександр Громадський, він свою справу знав добре, але саме під його керуванням комунальне підприємство почало обростати боргами.
 
 
На кожному сесійному засіданні Громадський просив депутатів виділити гроші комунальному підприємству, деякі депутати того часу цю ситуацію добре пам’ятають й зараз, керівник  КП «НККП» бідкався, що люди працювали, а грошей їм на зарплатню немає й робітникам нічого принести додому.
 
І депутати голосували, виділяючи кожного разу чималі суми з бюджету міста на КП «НККП».
 
При цьому були депутати, які підіймали на сесії питання з вимогою розібратися з ситуацією на підприємстві та навіть комісію для цього створили, але нічім добрим це не закінчилось.
 
До речі, ситуацію з боргами на комунальному підприємстві «НККП» добре знає й Леонід Іванович Матвієнко – він є депутатом декількох скликань і саме він з колегами депутатами та близьким другом Сергієм Морозом, якій тоді був міським головою, приймали рішення звільнити керівника підприємства Громадського та призначити Аркадія Шипко.
 
 
Тобто, ані мер, ані депутати не вимагали від Громадського звіту за створені борги. Його просто перевели на Новомосковський водоканал інженером, а замість нього поставили керувати підприємством людину, яка взагалі не розуміла, що та для чого вона робить. 
Коли КП «НККП» очолив Аркадій Шипко, воно продовжило обростати величезними боргами й не тільки по зарплатні. Про те, як Аркадій Шипко керував КП «НККП» вже писали неодноразово міські та обласні ЗМІ, якщо вам буде цікаво, ми про це напишемо окремо.
Після гучного скандалу, Шипко пішов з підприємства та його очолив близький родич міського голови Сергія Мороза  — Анатолій Чупраков, який теж приклав свою руку до знищення підприємства. Далі підприємство очолювали Сергій Пивоваров, Іван Білий, Олексій Скрипченко, Віталій Ракаєв.
Потім підприємством керували люди, як то кажуть, з вулиці, невідомі, але й вони зробили свій внесок у знищення підприємства.
 
Усі ці вказані особи керували комунальним підприємством й вони добре знали, що підприємство в величезних боргах, усе майно підприємства під заставою, по деяких керівниках у суді розглядають кримінальні справи.
 
Про цю складну ситуацію добре знали «ПОПЕРЕДНИКИ», депутати, активісти та громадські діячі.
Але ніхто з них пальцем не поворухнув, щоб підприємство вивести з боргів, ніхто не подумав, що буде далі з підприємством і куди підуть робітники, яким потрібно годувати свої сім’ї.
 
Деякі діячі у соцмережах пишуть пости про те, що потрібно спасати КП «НККП», що влада нічого не робить і тому подібне…
Але питання, що особисто вони зробили для того, щоб спасти підприємство й не залишити робітників без роботи та зарплатні?
Такі «діячі» як пан Гуртовий, Матвієнко, Барсук, Радовенчики та ще дехто без обличчя, пишуть пости в соцмережах. Між тим саме пан Гуртовий є депутатом, а до цього був радником міського голови, так чому він не подбав про подальше існування та роботу підприємства?
 
Леонід Матвієнко, депутата багатьох скликань, постійно лизав дупу кожному очільнику міста, чому він раніше не дбав та не думав про робітників підприємства?
Мабуть, був зайнятий особистими справами, вилизував собі чергову земельну ділянку для бізнесу.
Ось такі захисники інтересів робітників КП «НККП» у Новомосковську, тільки пости писати в соцмережах можуть, а не сесійних засіданнях сиділи мовчали та особисті інтереси вирішували.
 
Щоб було зрозуміло, у комунального підприємства «Новомосковський комбінат комунальних підприємств» величезні борги, майже все майно під арештом, всі зароблені гроші йдуть на погашення боргів і зараз підприємство плідно працює не на розвиток, а на погашення боргів створеннях попередніми керівниками.
А дехто, знаючи прикру правду, пише вам у соцмережах відверту брехню!
 
Те, що відбувається зараз, повинно було статися ще давно, але деякі очільники міста не хотіли на себе збирати негатив, де кого така ситуація з підприємством дуже влаштовувала, бо можна було продовжувати красти.  
 
Ми не захищаємо нікого, ми за те, щоб у людей була робота й вони мали можливість працювати, заробляти та приносити гроші додому, бо всім потрібно годувати родини.
 
Але якщо КП «НККП» продовжуватиме свою роботу в такому режимі, як це було раніше, то підприємство ніколи не вилізе з боргів, всі зароблені гроші підприємства підуть на погашення боргів, які з кожним місяцем і роком стають дедалі більшими. І цьому ані кінця, ані краю немає.
 
Саме з цих міркувань міською владою і було прийняте рішення про створення нового комунального підприємства КП «Рідне місто» – без боргів, без арештів.
А люди, прості робітники КП “НККП”, перейдуть на нове підприємство та будуть працювати, як і раніше працювали, отримуючи стабільну зарплатню і не переживаючи за те, що буде далі.

На превеликий жаль, недолугі користувачі Фейсбук займаються підбурюванням людей та вводять їх в оману, мабуть в надії на те, що співробітники КП НККП залишаться без роботи, щоб потім і далі маніпулювати казками про «погану» владу.

Всі співробітники КП НККП, перейдуть працювати до КП Рідне місто, яке було створено за рішенням міської ради. Але якщо є охочі підтримати незрозумілі та недолугі вигадки деяких особистостей, то потім і звертайтесь до них, коли у сім’ї запитають про заробітну плату, можливо вони зможуть забезпечити ваші сім’ї, маю великі сумніви, але ж запитати варто, чи готові вони взяти таку відповідальність, коли підбурюють людей.

Читати фантазії людей, які намагаються прорватись до влади, тому що коли були при владі краще їли, а зараз на їх думку без чорної ікри в них не той раціон, не радимо…

Краще подумайте хто назбирав таку кількість боргів на підприємстві, що його приходиться ліквідувати.

 
Ми з вами добре розуміємо, що така ситуація не влаштовує тих, хто створював видимість роботи, отримував велику зарплатню і нічого не робив.
 
Такою ситуацією намагаються скористатися й ті, про кого ми написали, бо вони нічого не робили, щоб допомогти, або врятувати КП «НККП», але знаходять час писати під вигаданими прізвищами пости, що потрібно щось робити, але не знають що, при цьому в них усі погані, а вони, ті, хто мовчав та закривав очі на ситуацію з КП «НККП», хороші!  
 
Ми вважаємо, що не варто вірити сумнівним «опозиціонерам, активістам, та громадським діячам» які за довгі роки своєї діяльності показали, що окрім постів у фейсбуці вони не спроможні ні на що.
 

І щоб насправді зрозуміти, що саме не так з КП «НККП», потрібно запитати та отримати відповідь від керівника підприємства та міської влади.