Питання доріг у Новомосковську є вкрай актуальним та наболілим для містян

Питання якості доріг у місті Новомосковськ й, зокрема, в окремих мікрорайонах міста є досить актуальним й наболілим для мешканців. Через соцмережі міському голові Сергію Рєзніку ставлять багато запитань:  “КОЛИ?, ДЕ?, ЯК?“.

Наша редакція вважає, що в першу чергу потрібно звернути увагу мешканців на те, що фізично неможливо шукати по всім групам у ФЕСЙБУК пости, в яких звертаються до міської влади або до міського голови з тим чи іншим питанням. Останнім часом у соціальній мережі Фейсбук з’явилось дуже багато груп з однією назвою, деякі групи дублюються, тому на наш погляд тяжко відстежувати пости, які публікують майже в усіх загальних групах Фейсбук, що пов’язані з нашим містом. Вважаємо, що доречним та вірним буде особисто звертатися до міського голови на його офіційній сторінці, якщо у мешканців міста є запитання, скарги та пропозиції або до відповідної комунальної служби, для швидкого реагування та відповіді.

Маємо зауважити, що саме особисте звернення через офіційне джерело наблизить розв’язання будь-якого питання. А пости в незрозумілих групах у ФЕЙСБУК з коментарями “диванних експертів” не розв’яжуть жодної проблеми та не знайдуть відповіді на питання.

На превеликий жаль, у нашому місті є деякі “діячі”, які постійно коментують та надають свою експертну оцінку не маючи фахової освіти та простого поняття в цьому чи іншому питанні. Проте вони з упевненістю доказують та дають усілякі поради.

Що стосується доріг міста, які потребують ремонту, то міський голова Сергій Рєзнік надав вичерпні відповіді у своєму відеозверненні.

Звертаємо вашу увагу, що у міського  голови Новомосковська Сергія Рєзніка є особиста сторінка в соціальній мережі ФЕЙСБУК, де у вас є можливість особисто поставити питання та оперативно отримати відповідь.

Також є Telegram та Instagram.

Також хочемо нагадати про право громадянина подати особисте звернення в рамках чинного законодавства України, а саме відповідно до статті 40 Конституції України усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов’язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.

Згідно статті 1 Закону України “Про звернення громадян” (далі – Закон) громадяни України мають право звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування, об’єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов’язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення.