“День святковий, але не вихідний. Бо війна.”- Сергій Рєзнік

Доброго ранку, ми з Новомосковська!

День святковий, але не вихідний.
Бо війна.
Ніч з тривогами, та в місті без прильотів, все під контролем. Дякуємо силам оборони!

Правоохоронні органи продовжують виконувати покладені на них завдання. Так, контррозвідка СБУ викрила в Новомосковську ворожого інформатора, який передавав російським спецслужбам інформацію про місця базування та переміщення Сил оборони на території регіону, наводив російські ракети😡

Робота з викриття колаборантів і зрадників триває, щодоби поліція області встановлює десятки осіб, причетних до диверсійно-розвідувальних груп, лише за вчорашній день – 39.
На жаль, цих перевертнів ще достатньо. Гадаю, їм комфортніше буде в Ростові-на-Дону. Бо все рівно перемога буде за нами!

Хоч сьогодні й робочий день, проте рекомендував би керівникам зробити його для жінок скороченим.

Звичайно, у святі 8 березня багато наносного, соціалістичного. Радянська влада при встановленні свята спотворила й підмінила поняття – за ООНівською практикою воно мало б звучати як «Міжнародний день захисту прав жінок». Бо жінки – це не тільки прекрасна стать, яскраві квіточки біля своїх чоловіків, а мудрі науковиці, чудові мисткині, дбайливі лікарі й соціальні працівники, терплячі вчителі, а зараз – ще й мужні військові.

Я однозначно вважаю, що це свято треба зберегти!
Вітаю всіх жінок зі святом!💐
Бажаю вам впевненості й витримки в ці нелегкі для країни дні. Нехай Бог вам дає більше спокійних ранків. Дочекайтеся своїх рідних і близьких з передової. І самі дівчата-військові нехай повертаються живими і здоровими.
Щастя вам, здоров’я, кохання і більше радісних обнадійливих новин!

Переможемо!
Слава українським жінкам!
Слава Україні!🇺🇦