Цієї ночі російські варвари здійснили повітряну атаку безпілотниками на Новомосковськ

Цієї ночі російські варвари здійснили повітряну атаку безпілотниками, кілька шахедів влучили по об’єкту критичної інфраструктури в нашому місті.
Пошкоджені 10 житлових будинків, що знаходяться поруч з ураженим промисловим підприємством.
На території підприємства зайнялися нафтопродукти.
Рятувальникам вдалося локалізувати пожежу, загрози розповсюдження вогню на житловий сектор немає.
Вогнеборці продовжують тримати ситуацію під контролем.
Фахівці ВСП «Новомосковський РВ ДУ «Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ» в період з 07год.20хв. до 09год. 35хв. 18 березня 2023 року провели дослідження повітря в житловому кварталі поблизу джерела викидів.
Офіційний висновок фахівців:
«При проведенні досліджень на вміст шкідливих речовин за показниками, що досліджувалися в атмосферному повітрі в точці відбору №1 по вмісту діоксиду азоту, сірчистого ангідриду, оксиду вуглецю, пилу недиференційованого – результати досліджень не перевищують гранично допустимі концентрації відповідно до вимог наказу МОЗ від 14.01.2020 р. № 52 «Про затвердження гігієнічних регламентів допустимого вмісту хімічних і біологічних речовин в атмосферному повітрі населених місць».
Також було проведено моніторингові дослідження радіаційного фону – дозиметричний контроль в трьох точках навколо осередку надзвичайної події. Результати вимірювань: 0,17 мкр/год, 0,16 мкр/год, 0,17 мкр/год, що не перевищує допустимі показники – до 25 мкр/год.
Таким чином, стан повітря і радіаційний фон на території міста на цю хвилину лишається без змін та не несе загрози життю та здоров’ю населення.
Спокійного дня🇺🇦
Міський голова Новомосковська Сергій Резник