Сергій Рєзнік: В ніч з 19 на 20 березня в кафе Пентагон сталося жорстоке вбивство  

У Новомосковську в ніч з 19 на 20 березня в нічному клубі  “Пентагон” сталося жорстоке вбивство.

Цей заклад і раніше фігурував в кримінальних хроніках, а тут сталося жорстоке вбивство молодого хлопця.

Смерть молодої людини, яку по-звірячому вбив неадекватний покидьок — це трагедія.

І ця трагедія порушує в суспільстві багато питань!

Питання до правоохоронних органів щодо наявності неконтрольованої зброї у населення.

А також багато питань безпосередньо до власника закладу “Пентагон”, який мав убезпечити гостей клубу, зокрема, винайняти охорону та запровадити систему відеонагляду. Охорона закладу не пускала б підозрілих людей до клубу, тим більше зі зброєю.

Це не такі й великі гроші, але така система безпеки, мабуть, врятувала б життя молодого чоловіка та допомогла уникнути трагедії.

Ще виникає окреме питання, як цей заклад громадського харчування міг працювати у комендантську годину, в час, коли заборонено не тільки перебування у клубі, а взагалі обмежено пересування в місті? Яким чином та за яких умов саме кафе Пентагон в особі його власника має можливим порушувати та нехтувати заходами безпеки в умовах воєнного стану?

Хто з представників правоохоронних органів у місті відповідальний та візьме на себе відповідальність за порушення комендантської години власником нічного клубу “Пентагон”, яке, зокрема призвело до трагедії, а саме до жорстокого вбивства молодого чоловіка?

Мер Новомосковська Сергій Рєзнік зазначив, що він звернеться до органів національної поліції з вимогою перевірити цей заклад.

Також мер підкреслив, що він вважає, що якщо цей заклад не може працювати та наражає відпочиваючих на небезпеку, то він повинен бути закритий.