Конфіскація авто та штраф до 68 тисяч: влада готує новий “сюрприз” водіям

В Україні провладні нардепи пропонують посилити відповідальність за керування авто у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння.

Відповідний законопроєкт №9076 зареєстровано та внесено на розгляд до Верховної Ради України.

Автори законопроєкт №9076 пропонують внести зміни до статті 130 Адміністративного кодексу України.

Нардепи пропонують конфісковувати транспортні засоби у таких громадян на користь ЗСУ, але самі ж нардепи які доволі часто керують авто у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння не готові віддавати своє авто та відповідати перед чинним законодавством.

Безліч прикладів коли народних обранців затримували піл алкогольним, або наркотичним сп’янінням за кермом і що ?  Да нічого.. вони пропонували хабар та їхали далі, або їх за ці гроші супроводжувала поліція додому.

Ці зміни о законодавця стосуються лише пересічних громадян нашої держави, вони не чіпають представників влади , або народних обранців, ловитимуть саджатимуть та відбирати будуть тільки у пересічних громадян у яких немає грошей на хабар, або немає влади в руках.

Перші санкції за керування авто у нетверезому стані залишать без змін — штраф 17 тис. грн. та позбавлення права керування на один рік.

А ось за повторне впродовж року порушення замість можливого (за рішенням суду) оплатного вилучення автівки передбачено обов’язкову її конфіскацію. Також запропоновано збільшити розмір штрафу та строк позбавлення права керування ТЗ – із 34 до 51 тис. грн. та з трьох до п’яти років відповідно.

Третя ж спроба сісти за кермо напідпитку, якщо ВР ухвалить документ, обійдеться порушнику вже не в 51, а в 68 тис. грн, усе ж інше – без змін.