Зустріч міського голови Сергія Рєзніка з мешканцями мікрорайону Кулебівка

Міський голова Новомосковська Сергій Рєзнік цими вихідними провів зустріч з мешканцями мікрорайону Кулебівка, які проживають в районі шпалопросочувального заводу.

Ще під час передвиборчої кампанії у 2020 році на зустрічах з виборцями до кандидата на посаду міського голови Сергія Рєзніка неодноразово зверталися мешканці мікрорайону Кулебівка, які проживають в районі шпалопросочувального заводу, з проханням допомогти відкрити заклад торгівлі, щоб було зручно купувати товари першої необхідності у пішій доступності.

Саме для того, щоб на таких мікрорайонах підприємці могли вести бізнес, міський голова вніс пропозицію на розгляд депутатів знизити відсоток орендної плати для об’єктів торгівлі з метою заохочення підприємців міста відкривати заклади торгівлі не лише в центрі міста, але й на мікрорайонах.

Розуміємо, що це і робочі місця, і зручності для людей.
І ось маємо результат — задоволені покупці та підприємці.

Поступово нам вдається вирішувати проблеми, які існують там не одне десятиліття — це і відновлення вуличного освітлення, встановлення контейнерних майданчиків для сміття, благоустрій території, обрізка аварійних дерев, вивіз стихійних сміттєзвалищ тощо“: – зазначив мер.

Також на зустрічі міський голова та мешканці окреслили питання, які ще потребують вирішення.

Зі своєї сторони Сергій Рєзнік пообіцяв, що незабаром влада дійде й до цих питань та їх вирішення.