Ігор Іванович Гуртовий – “чоловік і лайномет” 

У соцмережі Facebook є, на наш погляд, дуже цікавий пост у якому автор розповідає про чоловіка та лайномета з Новомосковська. Ця людина достатньо відома як у Новомосковську, так і в Новомосковському районі. Мова йде про Ігоря Івановича Гуртового.
 
Останнім часом у соціальній мережі Фейсбук можна було побачити як пан Гуртовий обливав брудом усіх тих, хто йому не сподобався, або чимось завадив, або просто так!
Ігор Іванович Гуртовий - "чоловік і лайномет"
Ігор Іванович Гуртовий - "чоловік і лайномет"
Ігор Іванович Гуртовий - "чоловік і лайномет"
Ігор Іванович Гуртовий - "чоловік і лайномет"
 
Зазначимо, що Гуртовий і раніше майже всіх обливав брудом, але не зі своїх особистих сторінок ФБ (Игорь Гуртовой, Ігор Гуртовий), а за допомогою фейкових акаунтів, які, до речі, йому створював та по цей час продовжує створювати зять його співмешканки Ольги Бут — Ігор та працівник з Новомосковського коледжу економіки та права ім. С.В Литвиненко, на жаль його прізвище нам поки що не відомо, але з часом ми обов’язково з’ясуємо цей момент.
 
Відверто кажучи, зять Ігорьок  Гроздецький талановита людина, ми з вами пам’ятаємо як він для свого, так званого тестя робив різноманітні мультики за допомогою додатку Reface, та вставляв обличчя мера міста, його заступників, а іноді й тих людей, які просто чимось не сподобались Гуртовому.
Приклад:
 
 
Останнім часом трапилось маленьке диво й Гуртовий або порозумнішав, або просто втомися й мультики перестали розміщувати на фейкових акаунтах та групах соцмережі ФБ.
Відомо, що близькі люди з оточення Гуртового неодноразово йому казали особисто в обличчя, що його мультики — це лайно з ознаками шизофренії і йому не личить так себе поводити, бо люди знають і розуміють, хто ці “шедеври” створює та розміщує.
 
І дійсно, якщо подивитися на відео виступи Ігоря Гуртового, то діагноз шизофренія так і написаний на його обличчі.
ВІДЕО:

Дурнуваті мультики від Гуртового та його зятя Гвоздецького зникли й це співпало з тим, що Гуртовий за допомогою зятя Ігорька почали створювати нові дебільні, але вже адресні й багатосерійні мультики про депутатів Новомосковської міської ради від політичної партії ВО «Батьківщина».

 
Нам розповіли про те, що був такий випадок, коли зять Гуртового на його прохання створював різноманітні дурнуваті мультики, застосовуючи додаток Reface, а обличчя вставляв депутата Новомосковської міськради та голову фракції ВО «Батьківщина» Тетяни Підченко та Віталія Скакуненка.
Пізніше такі мультики створювались майже на всіх депутатів від вказаної фракції, але у відмінності від міського голови та його заступників, депутати від «Батьківщини» не стали терпіти шизофренічні випадки Гуртового та його зятя і в деяких групах у соцмережі ФЕЙСБУК залишили послання Гуртовому, такий собі «Привіт».
Це свідчило про те, що вони знають кому належать фейкові акаунти, а також знають, що зять Гуртового виготовляє ці шизофренічні мультики, а також написали адресу, де мешкав зять з донькою співмешканки Гуртового Ольги Бут.
Кажуть, що вони не тільки написали, про те що знають, але й пригрозили.
 
Відверто кажучи, ми бачили цейПРИВІТГуртовому та його зятю. Копіювати та розміщувати не будемо, кому цікаво, той зможе знайти сам, але з нашої точки зору погроз там не було.
 
Як кажуть люди з оточення Гуртового, він перелякався не на жарт, став розшукувати кому належить акаунт з якого прийшов “привіт“, обдзвонював людей та запитував знають вони цю людину з Фейсбуку чи ні, та чому він у них у друзях.
 
Пан Гуртовий впевнений, що цей «привіт» йому передали депутати Новомосковської міської ради Сопільняк та Матвієнко
 
І саме після цього «привіту» частина шизофренічних мультиків взагалі зникла, а нові перестали з’являтися.  
 
Перебіг цих подій демонструє саме справжню, гнилу сутність Ігоря Івановича Гуртового та його близького оточення. 
 
Після недавніх яскравих подій, мабуть, що Гуртовий включив таки свій напіватрофований мозок та почав лити бруд не зі свого акаунту в ФБ, як це було ще пару місяців тому. Зараз Гуртовий, за допомогою своєї співмешканки Ольги Бут, залучає працівників коледжу, які роблять з фото людей карикатури та розміщують їх у ФБ з фейкових акаунтів.
 
 
З часом ми неодмінно з’ясуємо прізвище працівника коледжу та розповімо вам хто він такий і як так сталось, що він почав робити таку огидну та брудну роботу.
А зараз ми публікуємо фейкові аканти Гуртового та його співмешканки Бут.
 
Тепер ви знаєте хто саме боягузливо ховається під цими акаунтами в соціальній мережі Facebook.