Дніпровський Ліцей Інформаційних Технологій заснував премію на честь Героя Сергія Столбцова

Дніпровський Ліцей Інформаційних Технологій (при ДНУ ім. Олеся Гончара) заснував премію на честь Сергія Столбцова – Героя, який загинув на війні з окупантами. Саме у цьому ліцеї він працював викладачем.
Директорка ліцею Ірина Малоіван зазначила, що ініціаторами виступили благодійниця Олена Сосєдка й біржа благодійності “ДоброДій”. Учні ліцею говорять, що Сергій Столбцов був не просто вчителем, а й справжнім другом, який завжди міг підтримати, поділитися досвідом.“Його найулюбленішим висловом була теза про те, що немає ідеальних людей на світі, існують ідеальні наміри. Він був дійсно мотиватором, проводив уроки настільки цікаво, що учні не хотіли виходити з класу. Він міг підтримати у складний момент, поділитися досвідом, міг дати корисну пораду, міг зробити майже все, що потрібно було, щоб підтримати учня, дати йому якісь знання, які могли виходити за рамки шкільної програми”, – розповів ліцеїст Данило Носов.

Сергій Столбцов – учитель географії Дніпровського ліцею інформаційних технологій (ЛІТ), був рекомендований експертом ЗНО з географії Дніпропетровського регіонального Центру оцінювання якості освіти. Народився і виріс в Новомосковську. На початку повномасштабного вторгнення вступив до лав територіальної оборони. Пізніше став стрільцем, а за два тижні до загибелі був призначений командиром взводу 102 батальйону ТрО. Загинув 28 вересня 2022 року в бою на Донецькому напрямку.

Тепер найкращі учні цього навчального закладу зможуть отримувати значні фінансові нагороди за свої здобутки у навчанні.