ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГІЯ В УКРАЇНИ – БЕЗКОШТОВНА !

Не знаю хто, але так праведно сказав:
«Якщо народ твій, ворог, як отаву, косить
Хтось мусить закричати  –  Досить!»

 

Президенту України
Зеленському В.О.
01220, вул. Банкова 11, Адміністрація президента України
м. Київ,
Ольга Михайлівна Яремків

Звернення
Преамбула:
«За приблизними підрахунками за 28 років нашої державності український народ обкрадено за рахунок експорту електроенергії на суму понад 5 трильйонів Євро.
Якщо Уряд порахував скільки зовнішнього боргу припадає на кожного з нас, так ми Вам нагадуємо, порахуйте суму коштів вкрадених у кожного з нас тільки за рахунок експорту електроенергії.»
З офіційних джерел засобів масової інформації нам стало відомо, що Україна займає одне із перших місць у світі по продажу електроенергії за межі держави тобто в 24 країни Європи.

В Україні зосереджено 5% усіх атомних електростанцій світу. Це приблизно стільки, як у Великобританії, Канаді чи Швеції, трохи менше, ніж у Російській Федерації. Цих п’ять потужних атомних електростанцій, які працюють – у західній і центральній її частинах відносять: Чорнобильську, Запорізьку, Південноукраїнську Хмельницьку і Рівненську. Найпотужнішою серед них є Запорізька АЕС, на яку припадає близько 20% всього виробництва електроенергії України. АЕС працюють на вітчизняному (51%) і привізному з Російської Федерації діоксиді урану. На атомних станціях України працює 16 і будується 5 реакторів.

Як уже зазначалося, на атомні станції припадає 45% загального виробництва електроенергії в Україні. Також нам відомо, що теплові електростанції переважно споживають донецьке вугілля і частково горючий газ та мазут. Електростанції і теплоцентралі західної частини України Бурштинська, Добротвірська, Львівська (дві ТЕЦ ) та ін. в основному споживають львівсько-волинське паливо. Однак, ТЕС є найбільшими забруднювачами довкілля. Наприклад, одна з найпотужніших в Україні Бурштинська станція викидає в атмосферне повітря близько 150 тис. тонн шкідливих речовин щороку. Це значно більше, ніж усі види атмосферного забруднення Києва і Київської області. Це шкідливо впливає на здоров’я населення України, а шкідливий вплив ніхто не компенсує.
Показники тарифу : ДП «НАЕК Енергоринок» на передачу електричної енергії.
Слід відзначити, що Україна входить в клуб країн, які експортують електроенергію. Так, за 2014 рік країна виробила 1,8 трильйона кіловат-годин. А спожили ми за рік тільки 145 мільярдів кіловат-годин, майже в 13 разів менше.
Якщо порахувати кількість електроенергії, яка експортується (1,8 трильйона кіловат-годин – 145млрд. квт.год. = 1трл. 655 млрд. квт.год. та помножити на ціну 1кВт.год. 0,07євро, це = 115 млрд. 850 млн. євро.
Хто привласнює ці кошти, адже в Україну їх ніхто не повертає?

А вся вироблена в Україні електроенергія коштує 1,8 трл. квт.год х 0,024 = 43 млрд. грн. або = 1,6 млрд. євро., а заробляють на експорті 116 млрд. євро тобто майже в 70 разів більше.

А в Україні використовують 145млрд.квт.год.х1грн.= 145млрд.грн. – сума коштів за реалізовану в Україні ел.енергію, яка по ціні виробника коштує 145 млрд.квт.год. х0,024 грн. = 3 млрд.480 млн.грн.
З інших джерел є інформація, що Україна виробляє 2,8 трл. кВт. год. електроенергії , то в такому випадку експорт електроенергії зростає на 1 трл. кВт. год. електроенергії.

Виникає цілком логічне запитання, де осідають ці гроші? Адже ця сума сягає 185 млрд. Євро.

Прибуток експортера складає приблизно 185 млрд.Євро, при затратах 2млрд.Євро. Це астрономічні розміри нетрудових доходів, а в реальності це кошти обкрадених акціонерів, пенсіонерів, стипендії, дивіденди, соцзахист, затрати на науку та освіту, та ін. Їхні надприбутки, а злидні обкраденого народу!

ОТЖЕ ВИСНОВОК: Будемо мовчати, будемо рабами!

Джерело: Ольга Яремків

Станіслав Стеценко  Mahno.info / Україна