Постраждалим від повені через підрив Каховської ГЕС виплатять аж….. 5 тисяч гривень

Кабмін виділить 980 млн гривень на виплати компенсацій мешканцям Херсонщини за пошкоджені та зруйновані будинки внаслідок теракту рф на Каховській ГЕС. Також уряд надасть одноразову фінансову допомогу постраждалим від затоплення.

Постраждалим від повені через підрив Каховської ГЕС виплатять аж..... 5 тисяч гривень

Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час виїзного засідання уряду 16 червня 2023 року.

Шмигаль зазначив, для виплати одноразової державної допомоги постраждалим від повені Кабмін виділить 560 млн грн на всіх постраждалих. Приблизний розмір допомоги становитиме аж…. 5000 грн. Що за ці гроші можна відремонтувати, або відновити самі розумієте! 

Крадуть з бюджету країни мільярдами, а постраждалим людям виділяють копійки на відновлення своїх будинків. 

Виділяємо 560 млн грн для виплати одноразової державної допомоги постраждалим від повені у розмірі 5 тис. грн. Понад 980 млн грн виділяємо з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії на виплати компенсацій за пошкоджені та зруйновані внаслідок повені будинки на Херсонщині”, – зазначено в повідомленні прем’єра Шмигаля.

Також Денис Шмигаль заявив, що 6,6 млн грн з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії буде спрямовано на реалізацію понад 150 проєктів з ремонтів та будівництва шкіл, дитячих садків, лікарень, житлових будинків, водогонів і каналізації, тепломереж, буріння артезіанських свердловин.

Крім цього, прем’єра повідомив, що місцевим бюджетам буде направлено 4,4 млрд грн субвенції на проєктування, відновлення, будівництво, модернізацію об’єктів соціальної, культурної, житлово-комунальної сфери. З них майже 460 млн грн для Херсонщини й понад 190 млн — для Миколаївщини.

Ми так розуміємо, що пересічні українці залишились зі своїми проблемами сам на сам. Про це чітко розповідає у своєму відеосюжеті журналіст Данило Мокрик.