У Новомосковську одна людина тероризує весь під’їзд будинку

Останні п’ять років у мешканців 5 під’їзду багатоповерхівки по вулиці Паланочній 17  мінімум один раз на тиждень з глибокої ночі до самого ранку відбуваються страшні речі.
У Новомосковську одна людина тероризує весь під’їзд будинку
 
Мешканець квартири № 92, на ім’я  Андрій приходить додому у нетверезому стані та починає орати та вибивати двері квартири, де він мешкає та двері сусідніх квартир.
 
Ви запитаєте, а чому Андрія не впускають до квартири, де він мешкає?
 
Як нам розповіли на умовах анонімності, бо мешканці під’їзду № 5 будинку по вул. Паланочній 17 дуже бояться цього Андрія, який разом зі своєю родиною довгі роки тримають у страху майже весь під’їзд.
 
Коли Андрій приходить додому у нетверезому стані його рідна мати Світлана Манойло та вітчим Олександр Манойло закривають двері та не впускають його, бо він влаштовує сварки, бійки та розбиває все на своєму шляху.
Александр Свитлана Манойло
 
Світлана та Олександр Манойло до поліції не звертаються, тому вони просто закривають двері та не впускають до квартири п’яного синочка Андрійка.
Александр Свитлана Манойло
 
А той, своєю чергою, під час воєнного стану та комендантської години починає лаятися, матюкатися, бити у двері своєї квартири та у двері сусідів. При цьому, Світлана та Олександр нічого не роблять та  ніяких дій в цьому напрямку не проводять, мабуть, тому що їх така ситуація влаштовує — хай він кричить, розбиває двері сусідських квартир, але не чіпає їх квартиру.
 
Ще до війни мешканці під’їзду звертались до міської влади, до правоохоронних органів, але все марно.
 
До речі, правоохоронці добре знають цю родину, дуже добре знають Світлану, Олександра та їх сина Андрія, бо поліціянти неодноразово приїжджали на виклики й декілька разів забирали Андрія в нетверезому стані до відділку поліції.
 
Але в ранці він приходив додому і його вже Світлана та Олександр впускали, він відпочивав від п’янства, від того, що комусь із сусідів розбив двері, пошкодив стіни під’їзду, а далі, після тижня відпочинку, знов брався за своє.
Напивався, приходив додому, його не впускали й він кричав, розбивав все навкруги та не давав тихого та спокійного життя своїм сусідам.
Це було до війни й це продовжуєтеся під час воєнного стану, під час комендантської години.
На жаль ця проблема ніяким чином не вирішується.
Правоохоронні органи не реагують.
Вітчим Андрія Олександр Манойло воліє просто мовчати, бо в нього права голосу в родині немає.
 
А ось мати Світлана замість того, щоб почути своїх сусідів та якось розв’язати цю проблему, нападає на сусідів та починає лаяти, захищаючи свого синочка-алкоголіка.
 
Ми вважаємо, що правоохоронці повинні відреагувати та навести порядок, а також міська влада теж повинна розібратися з цим молодим чоловіком, який постійно пиячить та тероризує весь під’їзд, замість того, щоб захищати нашу країну на фронті від російських окупантів.
 
Ми й надалі будемо слідкувати за цією справою та інформувати читачів.
 
Також, сподіваємось, що свою оцінку діям Світлани та Олександра Манойло дадуть мешканці міста.
 
А на протиправні, злочинні дії Андрія відреагують правоохоронці органи, та він отримає відповідне покарання згідно з Законом, тому що Закон один для всіх і повинен діяти беззворотне та без виключень.