У Новомосковську відзначають День Конституції України!

Є урочисті дати, які укріплюють народи, виражають дух народу та нації, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє!
28 червня в нашій могутній державі відзначається історична подія! Цього дня у 1996 році був прийнятий Основний Закон України — Конституція. Вона увійшла в наше життя, як головний гарант державності та демократії, незалежності й соборності України.
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%82%D1%83%D1%86%D1%96%D1%8F_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8
Конституція України має унікальне історичне коріння, адже у той час, коли в Європі основним державним устроєм була абсолютна монархія, українці вже мали свій Основний закон – Конституцію Пилипа Орлика.
Конституція Пилипа Орлика
Цьогорічний День Конституції знову відбувається в період повномасштабного вторгнення російського агресора на українські землі. Разом, кожен на своєму місці, ми продовжуємо відстоювати загальнонаціональні цінності нашої держави.
З нагоди 27-ої річниці Основного Закону України в.о. міського голови Сергій Адамян разом із заступниками міського голови та працівниками виконкому поклали квіти до памʼятника Тарасу Шевченку — борцю за незалежність і свободу українського народу.
В це свято варто нам всім пам’ятати, що Конституція це не просто документ, це багаторічна боротьба за Україну, яка триває й досі.