Інтерпол отримав запит на розшук ресторатора Дмитра Федотенкова

Скандальновідомий Дмитро Федотенков – колишній співвласник відомої мережі ресторанів Tarantino family.  Федотенка правоохоронці звинуватили у рейдерстві будівельної компанії «Укрбуд», внаслідок чого майже понад 40 тис. інвесторів не отримали обіцяні квартири. Напередодні повномасштабного вторгнення російського агресора в Україну,  ресторатор Дмитро втік з України. Зараз він переховується в Австрійському Відні.

Слідчі ДБР провели розслідування та знайшли сотні доказів його протизаконної діяльності Федотенка. 21 липня поточного року Печерський суд прийняв рішення арештувати Дмитра Федотенкова.

Детективи ДБР надіслали офіційний запит до Австрії та необхідні докази незаконної діяльності. До того ж Австрійців зацікавила діяльність Федотенкова і на їх території.

За інформацією австрійського видання DATUM, (у 2022 році Федотенков заснував у Відні кілька компаній, які управляють дорогими ресторанами в елітних районах міста – «Buffalino», «Rubi»,  «Iris Modern Greek».  «Buffalino»  придбали майже за 2 млн. євро, походження яких невідоме.