ЩО ПОВ’ЯЗУЄ ГУРТОВОГО З РОДИНОЮ РЕШЕТНЯК?

Про Гуртового Ігоря Івановича, який зараз є керуючим справами виконавчого апарату Новомосковської районної ради, писали багато та гучно. І щоб було зрозуміло, ми нагадаємо про кого йдеться. 
Ненажера бандит Ігор Гуртовий
Майже пів року тому за процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури було викрито та затримано злочинну групу, якою керував колишній глава Новомосковської райдержадміністрації Гуртовий І.І. Це кримінальне  угрупування на території Новомосковського району запровадило злочинну схему заволодіння земельними ділянками сільськогосподарського призначення.
Але досі йде слідство і, як кажуть злі язики, Гуртовий І.І. та його кримінальне угрупування до якого входить і депутат Харківської обласної ради від політичної партії «Слуга народу»  Федорик Сергій Юрійович, і державний реєстратор Куліш Одна Юріївна,  і співмешканка Гуртового Бут Ольга Леонідівна та особистий водій Ракаєв Віталій Івановичвсе «порішало» та «відкупилось», а справу правоохоронці спустили на гальма. Як кажуть у народі – не на часі …
Кому цікаво, то це кримінальна справа № 42022040000000229 від 19.07.2022 р.
 

Що стосується Решетняк Тетяни Юріївни, яка зараз обіймає посаду директорки Територіального центру соціального обслуговування Новомосковська та яку разом з чоловіком звинувачують в тому, що вона як посадовець ошукувала у своєму центрі одиноких стареньких та брала їх “під особисту опіку”, після якої дідусів та бабусь родина Решетняків закривала в будинку та не випускала, забирала всі документи особисті документи, документи на нерухомість, банківські картки тощо.
Татьяна Решетняк
 
Таким чином, Тетяна та Андрій Решетняки не давали стареньким спілкуватися з іншими людьми, вони мали можливості скаржитися, а тем більше збігти з так званого полону.
Звертаємо увагу на те, що чоловік Тетяна Юріївни — Андрій Решетняк займався та й досі займається поховальним бізнесом у місті.
У перше про такі факти стало відомо суспільству ще у 2018 році, коли Решетняк Т.Ю., призначили директоркою, а потім про темні справи родини розповіли депутати Новомосковської міської ради.
Але на цю розповідь та на численні скарги від депутатів, як повідомляють депутати місцеві правоохоронці не реагували.
 
Робітники, які наглядають за міськими цвинтарями від КП «НККП» кажуть, що Тетяна Решетняк ошукує та знаходить людей похилого віку у яких немає родичів, але є нерухомість, а потім вона умовляє таких людей укласти з Андрієм, або їх близьким родичем договір пожиттєвого утримання, після підписання якого родина Решетняків закривають старенького в будинку, відбирають документи та чекають коли людина помре, щоб спокійно розпорядитися майном.
Татьяна Решетняк отобрала дом у бабушки
Про таку злочинну схему Решетняків розповідали депутати, а ще і записали відео.
 
 Як нам відомо, таке відео отримали правоохоронці, але від правоохоронців ніякої реакції не було.
 
Додатково ми ще знайшли відео на якому місцеві депутати разом з наглядачами за міськими цвинтарями та пересічні мешканці звинувачують Тетяна та Андрія Решетняків  у  злочинній схемі заволодіння нерухомістю одиноких людей похилого віку у яких немає рідних.
 

 
У 2020 році після чергового скандалу та звернення депутатів до міського голови, директорку Територіального центру соціального обслуговування Новомосковська Решетняк Т.Ю., відсторонили, але наш «чесний та неупереджений суд» своїм рішення повернув її на посаду.
 Попри численні скарги, звернення та відео, Решетняк Тетяна Юріївна повернулась до виконання своїх обов’язків і зараз вона продовжує працювати та мабуть, і продовжує з чоловіком свої злочинні справи. А поліція воліє мовчати з цього приводу.
Тетяна Решетняк завдяки рішенню суду повернулось до своє посади
Ми так гадаємо, краще, щоб ми помилялися стосовного того, що реакції з боку правоохоронців стосовно вказаних фактів зовсім не буде! 

– У Новомосковську порушать кримінальне провадження стосовно керівника Територіального центру соціального обслуговування

 

Але на цьому не крапка!
Днями нам стало відомо від людини яка дуже близька до Гуртового І.І. про те, що Гуртовий і його співмешканка Бут Ольга та Андрій з Тетяною Решетняк є давніми добрими друзями, вони часто зустрічаються. Тетяна та Андрій не часто, але бували  у кабінеті Гуртового в приміщені Новомосковської райдержадміністрації, в цьому ж приміщені знаходиться Новомосковська райрада.
 
А ще нам стало відомо, що коли Решетняк Тетяна вступила до лав політичної партії «Слуга народу», а потім від цієї партії була обрана депутатом Новомосковської міської ради, то у її чоловіка поховальні справи різко пішли в гору. І не тільки в місті Новомосковськ, але й по всьому Новомосковському району.
 
І це все завдяки партнерським відносинам його дружини Тетяни з головою Новомосковської райдержадміністрації Михайлом Вишневським. Вишневський є депутатом Новомосковської міської ради родом з Дніпра, але обраний депутатом в Новомосковську від партії «Слуга народу», а також є головою партійного осередку.
 
І всі поховання в Новомосковському районі загиблих на війні з російським агресором героїв проходять виключно через фірму Решетняка Андрія, за це, на думку людини, яка нам це розповіла, родина Решетняків віддає керуючому справами виконавчого апарату райради Гуртовому І.І. та голові Новомосковської райдержадміністрації Вишневському М.В., відсоток з прибутку.
 
Також наш інформатор додав, що поховання загиблих героїв фінансує держава і Решетняк Андрій не соромиться нараховувати, як кажуть, по повній з урахуванням відсотків для Гуртового і Вишневського.

 
На жаль у нас немає можливості перевірити зазначену інформацію, але ми вважаємо, що правоохоронцям слід звернути увагу та провести ретельну перевірку!
 
І якщо правоохоронці отримають розмови мобільним телефоном між Решетняками та з родиною Гуртових та Вишневським, то вони знайдуть там дуже багато цікавого.
 

Ми своєю чергою просимо правоохоронців звернути увагу та не закривати очі на зазначені факти, ретельно вивчити надане відео та здійснити необхідні слідчо-оперативні дії.