У Львові активізувалась мережа шахрайських кол-центрів.

Останнім часом у місті  Львів активізувалась мережа шахрайських кол-центрів, які шахрайським шляхом отримують мільйони гривень довірливих громадян нашої держави під час війни. Таку тенденцію пов’язують з тим, що власники шахрайських кол-центрів знайшли спільну мову з керівниками правоохоронних органів та під розповіддю, що ми обманюємо росіян почали відновлювати свою роботую

Але всі знаю та добре розуміють, що ці шахрайські кол-центри обманюють наших пересічних українців створюючи фейкові чат-боти програми єПідтримка і вигадуючи “інвестфонди для військових на передовій”. За мережею, як з’ясовується в розслідуванні журналістів видання Багнет, стоїть Богдан Савка, відомий як “Агент Німець”. Своє прізвисько отримав через те, що його прадід воював на стороні нацистської Німеччини та брав участь в роботі окупаційної адміністрації Лемберга (Львова).

У Львові активізувалась мережа шахрайських кол-центрів.

Шахрайська схема видурювання у людей грошей за допомогою фейкових чат-ботів або дзвінків нібито зі служби підтримки банку / страхової компанії / OLX чи навіть Сільпо – давно уже нікого не дивує. Але вона працює!

Правоохоронці володіють цією інформацією, але нічого не роблять. Бо, мабуть мають свій відсоток за “кришування”.

Потік людей, які ведуться на психологічні ігри та маніпуляції – не стихає, а сама сфера стає все технологічнішою, із залученням роботів-додзвонювачів, штучного інтелекту і нейромереж.

Ми вважаємо, що президенту Володимиру Зеленському на часі звернути увагу.