Інвалідність в Україні скасовується!

МОЗ планує  замість інвалідності запровадити оцінку втрати функціональності — заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко

Ще не зовсім влада познущалась з українського народу, особливо з людей інвалідів, поки війна можна продовжувати знущатися, саме так можна характеризувати дії міністр охорони здоров’я  Вікторв Ляшка.

Інвалідність в Україні скасовується!

Це глобальна реформа. Вона буде пов’язана з тим, що людина з травмою потрапила на реабілітацію, а звідти завдяки мультидисциплінарній команді через електронні інструменти, у тому числі електронний МСЕК, вона потрапляє у відповідні сфери, аби повернути її функціональність, яку вона втратила через травму або хворобу“, — зазначив Ляшко.

За його особистими та ганебними словами, найближчим часом МОЗ презентують законопроєкт, який змінює всю методологію встановлення інвалідності.

У нас зараз проблема в тому, що ми женемося за інвалідністю, бо вона дає пільги та компенсації, а не повернення людини в економічний стан. Ми не запитали, що хоче людина, а кажемо, що ось це можемо дати. Це пострадянська модель, від якої ми повинні відмовитися“, — додав міністр Ляшко.