На зустрічі з Орбаном Порошенко мав доповісти про готовність очолити кампанію із примушення України до миру – ЗМІ.

Деякі українські ЗМІ про те, що Петро Порошенко мав доповісти прімеру  Віктору Орбану, а через нього москві і усім зацікавленим сторонами про свою готовність очолити кампанію із примушення України до миру. Досвід підписання капітулянтських мінських умов у нього вже Порошенка є — зазначає політичний експерт Валентин Гладких. Також Гладких співставляє візит до проросійського політика із заявами близького оточення Порошенка, які зводяться до того, що Україні час підписувати акт про капітуляцію.

«Базікання всій цих “петрушек” про втому та переговори, звісно, не приведуть до переговорів, але підживлює відповідні настрої середовищі “втомлених від війни”, передусім тих, які готові на будь-який варіант її завершення…

Словом,  комусь дуже кортить влаштувати “Майдан-3” і “Мінськ-3”, з усіма наслідками для державного суверенітету та територіальної цілісності нашої держави, видається цим персонажам цілком прийнятною платою. Цим людям не потрібна перемога України. І, між іншим, розмови про “Мінськ-3” можуть для когось закінчитися 111 ст. ККУ, де дуже зрозуміло написано: «Державна зрада» – зазначає експерт.