Поліцейські не будуть видавати повістки — голова Нацполіції. Але….

“І так достатньо роботи». На пропозицію мобілізувати 100 тисяч поліцейських Виговський відповів, що їх в Україні всього 100 тисяч, всі і так задіяні”, – зазначив Голова Нацполіції Іван Вигівський.

Поліцейські не будуть видавати повістки

Але… є одне але… Ніхто не виключає того, що представники нацполіції будуть зупиняти транспорт, або громадян, а представники ТЦК вручати повісті, що зараз роблять у Києві.

«Я завжди ставлюся до всіх процесів, які відбуваються на території нашої держави і не тільки, виключно через національне і міжнародне законодавство. У цьому законопроєкті, на мій погляд, є норми, які суперечать Конституції. Я прямо буду про це писати, коли цей законопроєкт зайде офіційно на погодження до мене. Це, я так розумію, відбуватиметься не на етапі підготовки на рівні Кабміну (Кабмін уже подав), а на етапі підготовки до розгляду в комітеті. Саме тому я чекаю офіційного направлення цього законопроєкту до мене: ми (офіс омбудсмена — ред.) ретельно його вивчатимемо, і я робитиму свої заперечення», — заявив омбудсмен Дмитро Лубінець.

Всі кажуть дуже красиво, але в житті один БЕСПЕДЕЛ!